|

تغییر در لیست تیم ملی/ پورحمیدی جانشین نیازمند شد

با تصمیم کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران، پیام نیازمند از اردوی تیم ملی ترخیص و حسین پورحمیدی به جای او به تیم ملی دعوت شد.

تغییر در لیست تیم ملی/ پورحمیدی جانشین نیازمند شد

به گزارش شبکه شرق، با تصمیم کادر فنی تیم ملی، پیام نیازمند از اردوی تیم ملی ترخیص و و حسین پورحمیدی به جای او به تیم ملی دعوت شد.

اولین جلسه تمرین تیم ملی فوتبال ایران برای دیدار مقابل ترکمنستان از مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۶ از روز گذشته در کمپ تیم‌های ملی آغاز شد.

پیام نیازمند که یکی از دعوت شدگان به اردوی تیم ملی فوتبال محسوب می‌شود به دلیل کوفتگی شدید در ناحیه استخوان روی پا نتوانست در تمرین شرکت کند.

امروز (سه‌شنبه) بنا به تصمیم اعلام کادرفنی تیم ملی، پیام نیازمند به دلیل کوفتگی شدید در ناحیه استخوان روی پا از اردوی تیم ملی ترخیص و حسین پورحمیدی به جای او به تیم ملی دعوت شد.

با این تصمیم پورحمیدی برای دو دیدار ایران برابر ترکمنستان در اردوی تیم ملی حاضر خواهد بود.

تیم ملی فوتبال ایران دوم فروردین ماه دیدار رفت مقابل ترکمنستان را برگزار می‌کند و سپس چهارم فروردین راهی این کشور خواهد شد تا بازی برگشت را انجام دهد.

تیم ملی با ازبکستان، هنگ‌کنگ و ترکمنستان در گروه E مقدماتی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۶ قرار گرفته است که در نخستین بازی مقابل هنگ کنگ به برتری چهار بر صفر رسید و سپس در شهر تاشکند مقابل ازبکستان به تساوی ۲ بر ۲ رسید.

 

منبع: ایرنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها