|

لیست زیر 23 سال تیم ملی با نظر قلعه‌نویی آماده شد

امیر قلعه نویی در جلسه امروز هیئت مدیره لیستی از بازیکنان زیر 23 سال را در اختیار اعضا قرار داده است.

لیست زیر 23 سال تیم ملی با نظر قلعه‌نویی آماده شد

 

به گزارش شبکه شرق، در مرکز ملی فوتبال ایران جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال برگزار شد و با توجه به اینکه کمتر از یک ماه از پایان جام ملت های آسیا می‌گذرد، قرار بود در این جلسه اعضای هیئت مدیره با امیر قلعه نویی سرمربی تیم ملی فوتبال ایران درباره شرایط تغییر نسل در فوتبال ایران با او صحبت داشته باشند.

امیر قلعه نویی که در این جلسه با حمایت صد در صدی اعضای هیئت رئیسه روبرو شد، برنامه‌ای جامع در اختیار اعضای هیئت رئیسه قرار داده و احسان اصولی سخنگوی فدراسیون فوتبال و یکی از اعضای هیئت مدیره درباره این موضوع گفت: در این جلسه‌ای هم که با آقای امیر قلعه نویی داشتیم مطرح شد. این برنامه یک پروسه خواهد بود و از نوجوانان و نونهالان شروع می‌شود تا به تیم بزرگسالان برسد. در این خصوص بحث شد و راهبردهای ما در این بخش قرار است توسط آقای جلالی مطرح شود. حرکت ما بر اساس راهبردها خواهد بود. باید هدفمند باشد تا بدانیم باید چه کاری باید انجام داد!

طبق گفته های اصولی قرار است برای مسابقات مقدماتی جام جهانی 2026 که تیم ملی ایران قرار است در نوروز 1403 حتی دو دیدار برابر ترکمنستان برگزار کند، لیست تیم ملی جوان‌تر می‌شود چرا که امیر قلعه نویی در این جلسه لیستی از بازیکنان زیر 23 سال آماده کرده بود تا در ادامه دوران حضور او در سمت سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تغییر نسل را آغاز کند و از این فرصت برای کسب تجربه جوانان خوش آتیه ایرانی استفاده کند.

 

منبع: ورزش3
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها