|

تداوم همکاری مهاجم تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه رُم

سایت ایتالیایی اعلام کرد: به نظر می‌رسد آزمون تاکنون با نگرش و احساس فداکاری که برای تیمش داشته، رُم و هوادارانش را تحت تأثیر قرار داده است.

تداوم همکاری مهاجم تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه رُم

به گزارش شبکه شرق، یک سایت معتبر ایتالیایی گزارش داد که مهاجم تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه رُم برای تداوم همکاری، علاقه‌ای متقابل دارند.

سایت «Roma Press» به نقل از سایت «کوریره دلو اسپورت» ایتالیا درباره وضعیت سردار آزمون در تیم فوتبال رُم نوشت: به نظر می‌رسد آزمون تاکنون با نگرش و احساس فداکاری که برای تیمش داشته، رُم و هوادارانش را تحت تأثیر قرار داده است.

پس از برتری جالوروسی مقابل فروزینونه که آزمون برای اولین بار در ترکیب تیم دانیله دروسی به میدان رفت و گل دوم رُم را به ثمر رساند، این باشگاه به مذاکره دوباره برای تمدید حضور آزمون علاقه‌مند شده است.

آزمون که بازیکن باشگاه بایرلورکوزن به شمار می‌رود، به‌صورت قرضی تا پایان فصل جاری سری A در رُم می‌ماند و تمایل دارد بیشتر از این مدت در ترکیب جالوروسی بازی کند. این مهاجم ایرانی تمام تلاش خود را می‌کند تا بایرلورکوزن را برای ادامه حضورش در رُم متقاعد کند.

رُم هم گزینه‌ای در قرارداد خود با بایرلورکوزن آورده است که برای دائمی کردن انتقال آزمون، باید مبلغ 12.5 میلیون یورو به طرف آلمانی پرداخت کند. رُم امیدوار است در پایان فصل با بایرلورکوزن بر سر این رقم مذاکره کند.

 

منبع: تسنیم
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها