|

تکلیف قلعه‌نویی در تیم ملی مشخص شد

تکلیف ادامه کار امیر قلعه‌نویی در تیم ملی فوتبال مشخص شد.

تکلیف قلعه‌نویی در تیم ملی مشخص شد

به گزارش شبکه شرق، رئیس فدراسیون فوتبال گفت: تیم ملی فوتبال قابلیت قهرمان شدن در جام ملت‌های آسیا را داشت و از حرف‌های امیر قلعه‌نوعی، مبنی بر جوان‌گرایی در تیم ملی استقبال می‌کنیم.

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع خبرنگاران بیان کرد: واقعا توفیقی است که در کنار مردم حضور داریم‌. مردم زودتر از همه در این مراسم شرکت کردند و انتظاراتی هم از مسئولان دارند که در این مراسم حضور داشته باشند. این انتظارات، مسئولیت افراد را بیشتر می‌کند. 

تاج در مورد نتایج تیم ملی در جام ملت های آسیا که به فینال راه پیدا نکرد، گفت: به هر حال فوتبال است و اتفاقات مهمی در آن رخ می‌دهد. نظر من این است که این تیم قابلیت قهرمانی را داشت. ارزیابی من این است این تیم با پشتیبانی و برنامه‌ریزی‌ای که شده بود، قابلیت قهرمان شدن را داشت و حالا باید برای آینده تلاش کنیم. ضعف‌های خیلی جدی وجود دارد. از طرفی، فدراسیون از حرف‌های قلعه‌نوعی مبنی بر جوان‌گرایی استقبال می‌کند.

او در پاسخ به این پرسش که «ارزیابی‌اش از عملکرد تیم ملی با کادر فنی ایرانی در جام ملت‌های آسیا چه بود»، تصریح کرد: من راضی هستم و از این بابت خاطر جمع هستم که اتفاقات خوبی می‌افتد. ژاپن هم حذف شد اما سرمربی ژاپنی خود را ابقا کرد. ما باید ارزیابی‌مان این باشد که تیم باید مقداری جوان شود. همان حرفی که آقای قلعه نوعی زد فدراسیون از آن استقبال می‌کند. فقط منتظر برنامه اجرایی آقای قلعه‌نویی هستیم که برای جوانگرایی چه رویه‌ای خواهد داشت. 

تاج در پاسخ به این پرسش که تیم ملی با امیر قلعه نویی ادامه می‌دهد یا خیر؟ گفت؟ بله ادامه می‌دهد.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد جام جهانی فوتبال ساحلی نیز گفت: پیش‌بینی ما این است که تیم بتواند جزو چهار تیم مسابقات بیاید و فکر می‌کنم بتوانیم اسپانیا را هم شکست دهیم. 

منبع: ايسنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها