|

ترکیب ایران مقابل قطر

ترکیب تیم ملی فوتبال با توجه به پایان محرومیت مهدی طارمی و همچنین تغییر استراتژی تیم ایران، تغییراتی را خواهد داشت.

ترکیب ایران مقابل قطر

به گزارش شبکه شرق، هر چند تیم ملی فوتبال ایران در غیاب مهدی طارمی ژاپن را شکست دهد و به نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا صعود کند اما سرمربی تیم ملی ناچار است به ترکیب تیم برنده دست بزند و تغییراتی ایجاد کند.

تیم ملی فوتبال ایران که توانست با عبور از ژاپن خود را به مرحله نیمه نهایی هجدهمین دوره رقابت‌های جام ملت‌های آسیا برساند، از ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه امروز «چهارشنبه، ۱۸ بهمن ماه ۱۴۰۲» در این مرحله به مصاف قطر خواهد رفت تا دومین فینالیست جام مشخص شود.

امیر قلعه‌نویی که در نشست خبری قبل از بازی امروز مقابل قطر در نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا خبر از آمادگی بالای بازیکنان ایران داده بود، قصد دارد در این دیدار هم تغییراتی در ترکیب تیمش ایجاد کند.

سرمربی تیم ملی ایران با اشاره به شرایط بازیکنان این تیم تغییر در ترکیب اصلی تیمش را نسبت به بازی با ژاپن قطعی دانست و عنوان کرد: در بازی با قطر هم با توجه به تاکتیک حریف و همچنین خستگی بازیکنان تغییراتی را خواهیم داشت؛ دیدگاهی که نشان می‌دهد ترکیب تیم ملی فوتبال ایران با توجه به پایان محرومیت مهدی طارمی و همچنین تغییر استراتژی تیم ملی، تغییراتی را خواهد داشت.

هر چند پیش‌بینی ترکیب تیم ملی با توجه به تفکرات امیر قلعه‌نویی دشوار است اما به نظر می‌رسد با توجه به شرایط موجود تیم ملی ایران، در دیدار مرحله نیمه نهایی برابر قطر با ترکیب زیر به میدان برود:

علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل‌زاده، محمدحسین کنعانی‌زادگان، رامین رضاییان، احسان حاج صفی، سامان قدوس، سعید عزت‌الهی، امید ابراهیمی، علیرضا جهانبخش، مهدی طارمی و سردار آزمون.

منبع: مهر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها