|

فغانی تهدید به قتل شد

علیرضا فغانی، داور ایرانی که از دو سال پیش تابعیت کشور استرالیا را گرفته و برای فوتبال این کشور قضاوت می‌کند، در این مسابقات جنجال آفرید.

فغانی تهدید به قتل شد

به گزارش شبکه شرق، روزنامه هم‌میهن خبر داد که فغانی ۴ روز در هتل کنتینانتال با حفاظت امینتی AFC قرنطینه شده بود

بخش‌های مهم این خبر را در ادامه می‌خوانید:

  • علیرضا فغانی، داور ایرانی که از دو سال پیش تابعیت کشور استرالیا را گرفته و برای فوتبال این کشور قضاوت می‌کند، در این مسابقات جنجال آفرید. او به‌دلیل تلف‌کردن وقت توسط مهاجم عراقی، ایمن حسین را در دقیقه ۷۸ مقابل اردن از زمین مسابقه اخراج کرد تا همین اتفاق منجر به این شود که عراق در ثانیه‌های پایانی وقت‌های تلف‌شده مقابل اردن، شکست بخورد.
  • بعد از این اتفاق، فغانی توسط کاربران عراقی به قتل تهدید شد و شماره تماس و آدرس منزلش در استرالیا نیز پخش شد. واتس‌آپ فغانی از دسترس خارج شد چراکه بیش از ۱۰ هزار تهدید جانی از سوی عراقی‌ها در واتس‌آپ او به‌ثبت رسید. فغانی به مدت ۴ روز در هتل کنتینانتال با حفاظت بسیار بالا از سوی افراد امنیتی AFC قرنطینه شده بود و هرکسی اجازه ورود به این هتل را نداشت.
  • درنهایت اما ای‌اف‌سی با انتشار بیانیه‌ای، تمام تصمیمات فغانی را به‌لحاظ قانونی و علم داوری تایید کرد و گفت، فغانی نمره قبولی در این مسابقه کسب کرده و اصلاً اشتباهی نداشته است.

 

منبع: روزنامه هم میهن
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها