|

کناره‌گیری دقیقی از سرمربی‌گری شمس‌آذر

سرمربی شمس آذر از هدایت شمس آذر استعفا داد.

کناره‌گیری دقیقی از سرمربی‌گری شمس‌آذر

 

به گزارش شبکه شرق، سعید دقیقی سرمربی شمس‌آذر قزوین با انتشار پستی در اینستاگرام از سمت خود استعفا کرد.

سعید دقیقی پیش از این نیز از سمت خود استعفا کرده بود اما با وساطت مدیران باشگاه در شمس‌آذر ماند.

متن پست اینستاگرامی سعید دقیقی به شرح زیر است:

"سلام آنچه می‌نویسم قطعاً با گلایه‌ها و قضاوت‌هایی همراه خواهد بود اما ضمن احترام به همه ترجیح می‌دهم صادقانه دلایم  را برای اتخاذ یک تصمیم سخت را با شما در میان بگذارم.

بگذارید برای اولین بار از پایان شروع کنم... از آخرین هماورد جمعی ما در قزوین که به پیروزی شیرین در برابر تیم بزرگ سپاهان منجر شد. یک روز رویایی، در تداوم یک فصل رویایی‌تر، که همگی در وقوع آن نقش داشتیم و ناگفته پیداست که این واژه «همگی» تحت استثمار من و نزدیکانم و دوستانم قرار ندارد و هر آنچه که از موفقیت نصیب شمس آذر شد، نتیجه اتحاد و اعتقاد بازیکنان، مربیان، مدیران، مالکان و مسئولانی بود که خالصانه دل در گرو پیروزی‌های شمس آذر داشتند و نمی‌توانم در این پیروزی از هوادارانی یاد نکنم که در طول این مدت و به ویژه در نیم فصل سپری شده همراه و همدل ما بودند تا برای اولین بار یک تیم فوتبال قزوین از ویترین هوادارانش به نمایش گذاشته شود.

دوران حضور من در شمس آذر به سه بخش تقسیم می‌شود: نخست روزگار فرار از سقوط، دوم روزگار تلاش برای صعود و سوم روزگار کسب اعتبار در فوتبال ایران.

هدف من در همه این سه مقطع چیزی جز موفقیت نبوده است و به گواه جایگاهی که امروز به آن تکیه زده‌ایم در رسیدن به این اهداف دستاوردهایی داشته‌ایم.

اما آنچه که امروز مرا وادار به گرفتن یک تصمیم سخت با طعم تلخ خداحافظی می‌کند، تعلق خاطری است که به این اعتبار جمعی پیدا کرده‌ام و می‌دانم با ظرفیت‌های موجود شمس آذر و رقابت نابرابری که در فوتبال ایران حاکم است حفظ این اعتبار یا حداقل از توان من به عنوان سرمربی خارج است.

به هر حال آنچه می‌دانستم و آموخته بودم با افتخار برای تیم شهر زادگاهم به کار بستم و حالا زمانی از رفتن سخن می‌گویم که شمس آذر تا حدود زیادی اهداف اولین فصل حضورش در لیگ برتر دست یافته و شاید حالا من این حق را داشته باشم که به عنوان یک مربی جوان نیم نگاهی به عرصه فعالیتی بیندازم که امکان عبور از اعتبار و رسیدن به افتخار در آن فراهم باشد.

در پایان ضمن تقدیر از همه مردم، مسئولان، مدیران مالکان و به ویژه بازیکنانم که در طول این مدت به چیزی جز اعتلای نام قزوین فکر نمی‌کردند با لطف مالکین و همراهی مدیرعامل محترم کناره‌گیری خود را از سرمربیگری تیم (امروز محبوبِ) شمس آذر را اعلام می‌کنم و به امید سلام دوباره همه این مجموعه شریف را به خدای بزرگ می‌سپارم. باشد که فوتبال قزوین ورای اعتبار به کسب افتخار بیاندیشد و سعید دقیقی ورای انتظار به افتخار حضور دوباره شمس آذر و سلامی دوباره به شما بیاندیشد."

 

منبع: ايسنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها