|

انصراف سرمربی مشهور از حضور در ایران!

ویتال هاینن رسما انصراف خود را از هدایت تیم ملی والیبال ایران اعلام کرد.

انصراف سرمربی مشهور از حضور در ایران!

 

به گزارش شبکه شرق، فدراسیون والیبال، اعضای اصلی این کمیته که با رای اعضای شورای مشورتی و با در نظر گرفتن جوانب امور از جمله عدم تعارض منافع انتخاب شدند، امروز جلسه‌ای برای انتخاب سرمربی تیم‌ ملی برگزار کردند که در نهایت منجر به خط خوردن دو گزینه از کاندیدای هدایت تیم ملی والیبال بود.

پیگیری‌ها نشان می‌دهد که یکی از گزینه ویتال هاینن بلژیکی بوده است و دیگر گزینه نیز آنجلو لورنزتی سرمربی ایتالیایی است که هاینن کاملا منتفی شده است و لورنزتی نیز اعلام کرده که در حال حاضر آمادگی حضور در تیم ملی والیبال ایران را ندارد. البته فدراسیون والیبال هنوز از لورنزتی نا امید نشده و همچنان به دنبال جلب رضایت او است.

ویتال هاینن گفت:

سلام اونقدر این قضیه و روشن کردنش برای من مهمه که موقع رانندگی هستم و زدم کنار تا این موضوع رو توضیح بدم. من با رئیس فدراسیون والیبال مذاکره کردم و به او گفتم که چقدر برای والیبال شما احترام قائلم اما به دلایل مختلف نمی‌تونم به ایران بیام. من به یک سری دلایل شخصی نمی‌تونم به ایران بیام. شاید موقعی دیگر شرایط فراهم شد و من به ایران آمدم اما در این لحظه نمی‌توانم با تیم‌ملی ایران همکاری کنم. من همیشه در مورد علاقه‌ام به والیبال ایران صحبت کردم پس نمی‌تونید هیچ شکی در مورد این موضوع به خودتون راه بدین."

هاینن در پایان گفت: "در آخر باید این رو هم تاکید کنم که مذاکره من با رئیس فدراسیون ایران خیلی خوب بود. هر دو ما به خوبی یکدیگر را درک کردیم و نتیجه مذاکره این بود که ما در این مقطع نمی‌تونیم با هم همکاری داشته باشیم."

پروسه انتخاب سرمربی تیم‌ ملی والیبال با این اتفاقات به مرحله جدیدی وارد شده و معلوم نیست بالاخره چه زمانی تیم ملی ایران سرمربی خود را خواهد شناخت.

 

منبع: ورزش3
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها