|

آرژانتین تصمیم خود را گرفت؛ مسی بازنشسته شود، شماره ۱۰ را برای همیشه بایگانی می‌کنیم

لیونل مسی با قهرمانی در کوپا آمریکای ۲۰۲۱ و مهم‌تر از آن جام جهانی ۲۰۲۲، کار نیمه‌تمام خود را در تیم ملی آرژانتین به اتمام رساند. اسطوره آرژانتینی به مانند دیگو مارادونا، به عنوان کاپیتان و شماره ۱۰ آرژانتین جام قهرمانی جهان را بالای سر برد به حسرت ۳۶ ساله آلبی‌سلسته پایان داد. فدراسیون فوتبال آرژانتین قصد دارد پس از خداحافظی لئو مسی از بازی‌های ملی، پیراهن شماره ۱۰ آرژانتین را نیز برای همیشه بایگانی کند. کلودیو تاپیا، رئیس فدراسیون فوتبال این کشور در گفتگو با مارکا گفت: وقتی لیونل مسی از تیم ملی بازنشسته شود، اجازه نمی‌دهیم کسی بعد از او شماره ۱۰ را بر تن کند. این شماره به افتخار او برای همیشه بایگانی خواهد شد.

آرژانتین تصمیم خود را گرفت؛ مسی بازنشسته شود، شماره ۱۰ را برای همیشه بایگانی می‌کنیم

به گزارش شبکه شرق، آلبی‌سلسته بعد از خداحافظی لئو مسی از بازی‌های ملی، به کسی اجازه پوشیدن پیراهن شماره 10 را نمی‌دهد.

فدراسیون فوتبال آرژانتین پس از بازنشستگی لیونل مسی شماره 10 را بایگانی می‌کند.

 لیونل مسی با قهرمانی در کوپا آمریکای 2021 و مهم‌تر از آن جام جهانی 2022، کار نیمه‌تمام خود را در تیم ملی آرژانتین به اتمام رساند. اسطوره آرژانتینی به مانند دیگو مارادونا، به عنوان کاپیتان و شماره 10 آرژانتین جام قهرمانی جهان را بالای سر برد به حسرت 36 ساله آلبی‌سلسته پایان داد. فدراسیون فوتبال آرژانتین قصد دارد پس از خداحافظی لئو مسی از بازی‌های ملی، پیراهن شماره 10 آرژانتین را نیز برای همیشه بایگانی کند.

کلودیو تاپیا، رئیس فدراسیون فوتبال این کشور در گفت‌وگو با مارکا گفت: وقتی لیونل مسی از تیم ملی بازنشسته شود، اجازه نمی‌دهیم کسی بعد از او شماره 10 را بر تن کند. این شماره به افتخار او برای همیشه بایگانی خواهد شد.

 

منبع: طرفداری
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها