|

سعید عزت الهی به یک شرط در پرسپولیس و استقلال

سعید عزت‌اللهی در پایان فصل تصمیمی مهم برای ادامه فوتبال خود می‌گیرد. عزت‌اللهی می‌گوید: از مردم خیلی متشکرم که به من همیشه لطف داشتند. اما هر وقت که از پرسپولیس و استقلال تماسی بوده، من تحت قرارداد تیمی بودم و اصلا امکان مذاکره نداشتم و باید با باشگاه مذاکره می‌کردند. به عبارتی او می‌گوید اگر در این زمستان هم تصمیمی از سوی این دو باشگاه وجود دارد، باید با وایله دانمارک مذاکره را انجام بدهند و هزینه رضایت نامه را بپردازند.

سعید عزت الهی به یک شرط در پرسپولیس و استقلال

به گزارش شبکه شرق، شماره شش تیم ملی که مهره ثابت تیم امیر قلعه‌نویی محسوب می‌شود، اسم همیشگی در بازار نقل و انتقالات ایران است و همیشه نامش در نزدیکی پرسپولیس و استقلال وجود داشته است.

اما نام او تنها در نزدیکی دو باشگاه سرخابی بوده و هرگز فراتر از آن نرفته است. حالا عزت‌اللهی می‌گوید: از مردم خیلی متشکرم که به من همیشه لطف داشتند. اما هر وقت که از پرسپولیس و استقلال تماسی بوده، من تحت قرارداد تیمی بودم و اصلا امکان مذاکره نداشتم و باید با باشگاه مذاکره می‌کردند.

به عبارتی او می‌گوید اگر در این زمستان هم تصمیمی از سوی این دو باشگاه وجود دارد، باید با وایله دانمارک مذاکره را انجام بدهند و هزینه رضایت نامه را بپردازند.

البته پرداخت میلیون دلاری از عهده دو باشگاه سرخابی خارج است اما راه دیگر این است که آنها تا تابستان منتظر بمانند و با آزاد شدن عزت‌اللهی به سراغ او بروند.

با این وجود اما اولویت سعید عزت همچنان بازی در خارج از کشور است و این بازیکن ۲۷ ساله شاید تا جام جهانی بعدی را در اروپا بگذارند.

 

منبع: ورزش3
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها