|

آغاز بلیت‌فروشی دربی پایتخت

دربی شماره ۱۰۲ پایتخت روز پنج‌شنبه هفته جاری از ساعت ۱۵ در ورزشگاه آزادی و با حضور تماشاگران آغاز خواهد شد.

آغاز بلیت‌فروشی دربی پایتخت

به گزارش شبکه شرق، روز شمار مهم‌ترین بازی فوتبال ایران به جریان افتاده و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق سامانه بلیت فروشی، بلیت‌های الکترونیکی این بازی را تهیه کنند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، دربی شماره ۱۰۲ پایتخت روز پنج‌شنبه هفته جاری از ساعت ۱۵ در ورزشگاه آزادی و با حضور تماشاگران آغاز خواهد شد. این دیدار که معوقه از هفته پنجم لیگ برتر (جام خلیج فارس) محسوب می‌شود، مهم‌ترین و پرمخاطب‌ترین بازی فوتبال ایران و آسیا محسوب می‌شود و مخاطبین زیادی مشتاق تماشای این بازی جذاب و مهیج هستند.

بلیت فروشی این دیدار از ساعت ۱۵ امروز (سه‌شنبه) از طریق سامانه بلیت فروشی https://footballeticket.ir/  و همچنین ظرفیت اختصاص داده شده برای تماشاگران هر تیم در این بازی آغاز خواهد شد.

نکته جالب‌، تقابل هواداران بانو در دربی است که شعارهای آنها و تقابل این شعارها می‌تواند جذاب‌ترین دربی ۱۰۲ باشد. هواداران بانوی پرسپولیسی عصر شنبه در بازی با هوادار نزدیک به دو ساعت تمام بدون وقفه از تیم خود حمایت کردند.

با توجه به اعلام آمادگی بانک شهر و مجری فروش بلیت الکترونیک، طرح تخفیف ۳۰ درصدی فروش بلیت مسابقات خانگی پرسپولیس برای دارندگان کارت هواداری، از دربی ۱۰۲ که پنج‌شنبه جاری برگزار خواهد شد، به اجرا در خواهد آمد. همان‌طور که پیش از این اعلام شد، باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفته است برای هواداران که دارای کارت هواداری هستند تخفیف ۳۰ درصدی برای خرید بلیت مسابقات خانگی را قائل شود. برای این منظور نیاز به انجام هماهنگی‌های فنی بین مجریان صدور کارت و فروش بلیت بود که اکنون محقق شده است.

 

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها