|

جایگاه‌ تماشاگران زن در دربی مشخص شد

هواداران زن که علاقه‌مند به استقلال هستند بالای جایگاه هشت و در طبقه دوم مستقر خواهند شد و به احتمال فراوان زن پرسپولیسی آن طرف دیگر ورزشگاه و در طبقه دوم مستقر خواهند شد.

جایگاه‌ تماشاگران زن در دربی مشخص شد

به گزارش شبکه شرق، در جلسه امروز شورای تأمین در خصوص محل استقرار هواداران خانم در جریان برگزاری دربی روز پنجشنبه تصمیم‌گیری شد.

تیم فوتبال پرسپولیس روز پنج‌شنبه 23 آذر ماه در دیداری حساس به مصاف استقلال خواهد رفت که این بازی در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.
 
در پی این موضوع امروز جلسه‌ای با حضور مدیران‌عامل دو باشگاه در شورای تأمین استان تهران برگزار شد تا تصمیماتی درخصوص برگزاری هر چه بهتر این مسابقه صورت بگیرد.
 
یکی از مهمترین مسائل مطرح شده در این جلسه بحث تعداد هواداران خانم حاضر در ورزشگاه آزادی بود تا در اینباره تصمیم‌گیری شود که به صورت مساوی، زن علاقه‌مند به این دو باشگاه در استادیوم حضور پیدا کنند.
 
همچنین قرار است تصمیم‌گیری در خصوص محل استقرار زن در ورزشگاه آزادی مورد بررسی قرار بگیرد. هواداران زن که علاقه‌مند به استقلال هستند بالای جایگاه هشت و در طبقه دوم مستقر خواهند شد و به احتمال فراوان زن پرسپولیسی آن طرف دیگر ورزشگاه و در طبقه دوم مستقر خواهند شد.
 
این دربی برای اولین بار شاهد حضور زنان در ورزشگاه پس از سال‌ها خواهد بود.
 
منبع: عصر ایران
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها