|

وفایی با شکست مقابل اُسالیوان فینال را از دست داد

ملی‌پوش اسنوکر ایران مقابل مرد شماره یک اسنوکر جهان تن به شکست داد و از صعود به فینال مسابقات قهرمانی انگلستان بازماند.

وفایی با شکست مقابل اُسالیوان فینال را از دست داد

 

به گزارش شبکه شرق، حسین وفایی، ملی‌پوش اسنوکر ایران که در مسابقات قهرمانی انگلستان ۲۰۲۳ شرکت کرده است، در دور چهارم این رقابت به مصاف رونی اُسالیوان مرد شماره یک اسنوکر جهان رفت و با نتیجه ۶ بر ۲ شکست خورد.

وفایی در حالی مقابل اسطوره اسنوکر جهان مغلوب شد که ملی پوش اسنوکر ایران در رده ۱۸ جهان قرار دارد. با این شکست وفایی از حضور در فینال این مسابقات بازماند.

 وفایی در دور نخست این مسابقات توانست شان مورفی انگیسی، مرد شماره ۷ جهان را با نتیجه ۶ بر ۴ شکست دهد. در دور دوم، ملی پوش اسنوکر ایران به مصاف متئو سلت رفت و در یک بازی یک طرفه توانست با نتیجه ۶ بر ۱ به پیروزی برسد. در دور سوم مسابقات قهرمانی انگلستان، ملی پوش ایران ژانگ آندا حریف چینی را با نتیجه ۶ بر ۴ شکست داد به جمع چهار بازیکن برتر این مسابقات رسید. وفایی با شکست مقابل اُسالیوان نتوانست به فینال این مسابقات برسد.

مسابقات قهرمانی انگلستان ۲۰۲۳ یک مسابقات اسنوکر حرفه‌ای است که از ۲۵ نوامبر تا ۳ دسامبر ۲۰۲۳ در انگلستان برگزار می‌شود. برنده این مسابقات ۲۵۰ هزار پوند دریافت می‌کند. مجموع جوایز رقابت‌ها یک میلیون و ۲۰۵ هزار پوند تخمین زده شده است. مدافع عنوان قهرمانی مسابقات قهرمانی انگلستان مارک آلن است که در فینال ۲۰۲۳ توانست دینگ جونهوی را با نتیجه ۱۰ بر ۷ شکست دهد.

 

منبع: ايسنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها