|

روایت مهاجم پیکان از تصادف شدید و سقوط از ارتفاع

حامد پاکدل مهاجم تیم پیکان که در دیدار روز جمعه خودروسازان مقابل آلومینیوم اراک موفق به گلزنی شد، درباره سانحه رانندگی که برای او پیش آمده است، توضیحاتی ارائه کرد.

روایت مهاجم پیکان از تصادف شدید و سقوط از ارتفاع

به گزارش شبکه شرق، مهاجم تیم پیکان که در دیدار روز جمعه خودروسازان مقابل آلومینیوم اراک موفق به گلزنی شد، درباره سانحه رانندگی که برای او پیش آمده است، توضیحاتی ارائه کرد.

حامد پاکدل درباره شرایط خود پس از تصادفی که پشت سر گذاشت، اظهار داشت: عصر روز یکشنبه برای بازگشت به تمرینات، در حال رانندگی به سمت تهران بودم که کمی قبل از اراک دچار سانحه شدم، اما خدا را شکر آسیبی ندیدم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: در آن لحظه متوجه شدم یک کامیون از مسیرش خارج شده و برای آن که از خطر تصادف فرار کنم، اتومبیل را به سمت دیگر هدایت کردم. با این حال از جاده بیرون رفتم و از ارتفاع به پایین جاده پرتاب شدم. خدا به من کمک کرد که آسیبی ندیدم و سالم هستم، اما اتومبیلم صدمه دید.

مهاجم پیکان تصریح کرد: دعای خیر اعضای خانواده و مردم عزیز ایران پشت سرم بود که با کامیون تصادف نکردم یا خودم صدمه جدی ندیدم.

همیشه شکرگزار هستم و از خداوند بابت این سلامتی تشکر می‌کنم. در سلامتی کامل به سر می‌برم و صدمه‌ای جز چند خراش جزئی ندیده‌ام. همچنین از دوستانی که نگرانم بودند، متشکرم و امیدوارم همه مسافران با رعایت اصول رانندگی، به سلامت به مقصد برسند.

 

منبع: روابط عمومی باشگاه پیکان
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها