|

عذرخواهی باشگاه سپاهان از فدراسیون فوتبال

باشگاه سپاهان با انتشار بیانیه‌ای از مسئولان فدراسیون فوتبال عذرخواهی و تشکر کرد.

عذرخواهی باشگاه سپاهان از فدراسیون فوتبال

به گزارش شبکه شرق، روابط‌ عمومی باشگاه سپاهان با انتشار بیانیه‌ای نوشت:«باشگاه فولاد مبارکه سپاهان لازم می‌داند در رابطه با برگزاری مسابقه تیم‌های ‌سپاهان ایران و آلمالیق ازبکستان در ورزشگاه آزادی و رقم خوردن شب فوتبالی ارزشمند نکات ذیل را یادآوری نماید.

در مدت زمان کوتاه و محدودی به جهت صدور رأی کمیته انضباطی AFC که جزو ارکان مستقل و بدون اجازه حضور و پیگیری و اطلاع مسئولان ایرانی حاضر در آن کنفدراسیون به جهت تعارض منافع صادر شده بود، طبق اطلاع رسمی AFC بازی در ورزشگاه آزادی الزامی بود و از همان لحظه تلاش‌های جدی و راهبردی فدراسیون محترم جمهوری اسلامی ایران و به ویژه ریاست محترم جناب آقای تاج برای جلوگیری از وقفه و اختلال و ایجاد مشکل جدیدی آغاز تا نهایتاً با همکاری و تلاش شایسته مسئولین شرکت توسعه و تجهیز و مدیران و پرسنل خدوم ورزشگاه آزادی و عنایت وزیر محترم ورزش و جوانان این مهم به بهترین نحو در آن مجموعه برگزار شد که بدینوسیله از کلیه دست‌اندرکاران صمیمانه سپاسگزاری و تقدیر می‌نماییم.

از همراهی هواداران با غیرت نساجی مازندران نیز که پرشور در این شب فوتبالی ملی همراهی با تیم با کیفیت و بازیکنان شایسته و مربی فهیم نساجی و همچنین تیم سپاهان را داشتند، خالصانه تشکر می‌نماییم.

حضور ارزشمند و سازنده و روحیه‌بخش مهدی تاج ریاست فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران و حیدر بهاروند مسئول سازمان لیگ و امیر قلعه‌نویی سرمربی ‌تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران، در اردوی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان را پاس می‌داریم و این حمایت راستین را ارج می‌نهیم.

این مسابقه تجربه تاریخی و موفقی از همدلی هواداران فوتبال را که با پرچم‌های سپاهان و نساجی به ورزشگاه آزادی آمده بودند به نمایش گذاشت اما در این بین شاهد رفتار معدود افراد تماشاگرنما بودیم که دور از شأن باشگاه سپاهان در مقطعی کوتاه به ساحت فدراسیون محترم فوتبال جسارت کردند که موجبات تکدر خاطر همگان از جمله بازیکنان، مسئولین و مدیران و کادر فنی تیم را که شب قبل مسابقه و پیش از آن شاهد همراهی و مساعدت و عنایت مهدی تاج بودند را فراهم آورد، که بدینوسیله ضمن مردود دانستن این اقدام هر چند کوتاه، از ریاست و مسئولین و پرسنل پر تلاش فدراسیون عذرخواهی می‌نماییم.

بر خود وظیفه می‌دانیم از همکاری شایسته و مؤثر اصحاب رسانه و خبرنگاران اصفهان و تهران که روایتگر صادق این شب تاریخی بودند تقدیر و بر همت عالی مسئولین محترم امنیتی، انتظامی و اجرایی؛ یگان ویژه، جمعیت حامیان هواداران و بخش‌های مختلف فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش و جوانان درود و سپاس تقدیم نماییم.

در پایان از هواداران عزیز سپاهان که مثل همیشه با حمایت چشمگیر و با همت غیرتمندانه و مودبانه خود کیلومترها را پیمودند تا تیم محبوب خود را در تهران تنها نگذارند، سپاسگزاریم و خاضعانه از آنان به واسطه تمام فشارهایی که در ماه‌های گذشته متحمل شدند، دلجویی می‌نماییم.

همراهی شما در این مقطع که سپاهان عزیز تحت حملات بی‌سابقه منفعت‌طلبان و بدخواهان قرار گرفته است، در تقویم فوتبال ایران به افتخار ثبت خواهد شد.

امید است که این پیروزی تاریخی مقدمه موفقیت‌هایی آتی باشگاه سپاهان باشد.

 

منبع: خبر آنلاین
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها