|

کشتی آزاد قهرمانی جهانl نتایج آزادکاران ایران در 4 وزن دوم

4 کشتی گیر آزادکار ایران در رقابت های مقدماتی به مصاف رقبا رفته اند.

کشتی آزاد قهرمانی جهانl نتایج آزادکاران ایران در 4 وزن دوم

به گزارش شبکه شرق، در جریان روز دوم رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان و در مقدماتی 4 وزن دوم، نماینده های ایران در اوزان 57، 74، 79 و 92 به مصاف رقبا رفته اند.

نتایج کامل آزادکاران را در ادامه بخوانید:

در وزن ۵۷ کیلوگرم که ۳۳ شرکت کننده دارد، میلاد والی زاده پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با رضوان کواکس از رومانی مبارزه می کند.

در وزن ۷۴ کیلوگرم که ۴۵ نفر حضور دارند، یونس امامی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با علی پاشا عمرپاشایف از بلغارستان کشتی می گیرد. زائوربک سیداکوف قهرمان المپیک و جهان از روسیه در گروه امامی حضور دارد.

در وزن ۷۹ کیلوگرم که ۲۷ شرکت کننده دارد، محمد نخودی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان رمضان ساری از ترکیه و یوتا میوا از ژاپن می رود.

در وزن ۹۲ کیلوگرم که ۲۴ نفر حضور دارند، امیرعلی آذرپیرا در دور اول به مصاف جانگ از کره جنوبی رفت و با پیروزی 11 بر 0 راهی دور دوم شد. آذرپیرا در این مرحله با زاهید والنسیا از آمریکا رقابت می کند.

 

منبع: جماران
 

نظرسنجی

لاجوردی، نماینده مجلس گفته: «تا ۳ سال آینده با قانونی که تصویب کردیم، جامعه در با حجاب شدن تغییر چشمگیری می‌کند.» آیا قانون «عفاف و حجاب» می‌تواند به رعایت حجاب منجر شود؟

سایر رسانه‌ها