|

آخرین خرید پرسپولیس مشخص شد

لژیونر ایرانی حاضر در قطر درخواست جدایی از باشگاهش را ارائه کرده است.

آخرین خرید پرسپولیس مشخص شد

مهرداد محمدی یکی از بازیکنان تاثیر گذار العربی در فصل جاری بوده و در دو بازی آغارین العربی بسیار خوب کار کرد. او در دیدار دوم تیمش هم گل به ثمر رساندو هم پاس گل داد تا به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شود.

اما این مهاجم ایرانی در دیدار سوم العربی به یکباره از ترکیب و فهرست تیم کنار گذاشته شد تا گمانه‌زنی های زیادی درباره او به وجود آید. روزنامه الرای قطر اعلام کرد که مهرداد محمدی درخواست جدایی از العربی را در تابستان سال جاری داده است و سران باشگاه در حال بررسی درخواست او هستند. این روزنامه اعلام کرد باتوجه به اینکه العربی عمر السومه را جذب کرده است این احتمال زیاد است که با درخواست جدایی محمدی موافقت شود.

العربی در فصل جاری عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده است و در هر سه بازی خود به پیروزی دست پیدا کرده تا با ۹ امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار بگیرد.

پیش از این از پرسپولیس به عنوان یکی از مشتریان مهرداد محمدی سخن به میان آمده است. باتوجه به اینکه سرخ پوشان در خط حمله خود مشکل دارند و محمدی هم پیش از این به حضور در این تیم ابراز علاقه نشان داده، این احتمال وجود دارد که او راهی پرسپولیس شود.