|
کدخبر: 841762

پایان کار نمایندگان دوومیدانی ایران در ترکیه

مسابقات ورزشکاران دوومیدانی ایران در قهرمانی کشور ترکیه به پایان رسید.

مسابقات ورزشکاران دوومیدانی ایران در قهرمانی کشور ترکیه به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، در ادامه رقابت‌های قهرمانی کشور ترکیه چند ورزشکار دیگر ایران به رقابت با حریفان پرداختند و به کار خود پایان دادند.

محمدرضا طیبی از تیم پلیمرخلیج فارس در پرتاب وزنه با ثبت رکورد ۱۸.۹۹ متر اول شد، فاطمه محیطی‌زاده از چادر ملو اردکان با کسب ۳۴۳۴ امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفت و تیم ۴ در ۴۰۰ متر امدادی پلیمرخلیج فارس با ترکیب حدیثه رئوف، پریچهر شاهی، تکتم دستاربندان و پریسا عرب زمان ۴:۱۴.۳۸ دقیقه را ثبت کرد و اول شد.

ورزشکاران دو تیم باشگاهی پلیمرخلیج فارس و چادر ملو اردکان در این مسابقات چند رکورد ملی را هم جابه‌جا کردند؛ سارینا ساعدی پرنده تیم پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد در رقابت ماده پرش سه‌گام با ثبت حد نصاب ۱۲.۶۹متر رکورد ملی این ماده را که با ۱۲.۵۶متر در اختیار خودش بود ارتقاء داد.

تکتم دستاربندان موفق شد با ثبت زمان:۲:۰۹.۴۹ دقیقه پس از ۱۴ سال رکورد ملی ۸۰۰ متر داخل سالن را جابه‌جا کند. رکورد ملی این ماده پیش از این با زمان۲:۱۱.۳۸ دقیقه متعلق به مینا پورسیفی بود که در سال ۱۳۸۶ به ثبت رسانده بود.

پریچهر شاهی رکورد ملی ۱۳ ساله ماده ۳۰۰۰ متر سالن را شکست. رکورد قبلی این ماده در اختیار لیلا ابراهیمی بود که در سال ۱۳۸۸ به ثبت رسیده بود.