|
کدخبر: 839311

پای تماشاگران به سالن‌های والیبال باز می‌شود

فدراسیون والیبال در نامه‌ای به باشگاه‌های حاضر در لیگ اعلام کرد که از این پس حضور تماشاگران در سالن، به تصمیم ستاد استانی مقابله با کرونا بستگی دارد و در صورت تایید این نهاد، فدراسیون با ورود تماشاگر مخالفتی ندارد.

به گزارش ایرنا، پای تماشاگران پس از حدود ۲ سال به سالن‌های والیبال باز می‌شود، این اتفاق در هفته شانزدهم لیگ برتر والیبال رخ می‌دهد.

در نخستین روزهای اعلام ورود رسمی کرونا به ایران، فدراسیون والیبال تمام مسابقات و برنامه‌های این رشته را تعطیل کرد و به این ترتیب لیگ برتر سال ۱۳۹۸ نیمه‌تمام باقی ماند. پس از آن لیگ سال ۹۹ هم بدون تماشاگر به پایان رسید و در ۱۵ هفته گذشته لیگ سال ۱۴۰۰ هم تماشاگران اجازه ورود به سالن‌ها را نداشتند.

هفته گذشته فدراسیون والیبال در نامه‌ای به باشگاه‌های حاضر در لیگ اعلام کرد که از این پس حضور تماشاگران در سالن، به تصمیم ستاد استانی مقابله با کرونا بستگی دارد و در صورت تایید این نهاد، فدراسیون با ورود تماشاگر مخالفتی ندارد.

پس از این نامه، برخی باشگاه‌ها از ستاد استان خود استعلام کردند و تاکنون حضور هواداران در ۲ بازی با میزبانی شهرداری ارومیه و شهداب یزد قطعی شده است. هفته شانزدهم لیگ برتر والیبال ایران فردا (یکشنبه) برگزار می‌شود و ممکن است در ساعات باقی‌مانده تا آغاز رقابت‌های این هفته، برخی باشگاه‌های دیگر که در این هفته میزبان هستند هم اعلام کنند که ورود تماشاگران آزاد است.

برنامه کامل هفته شانزدهم لیگ برتر

رفسنجان، سالن ۹ دی، ساعت ۱۶

مس رفسنجان - فولاد سیرجان ایرانیان

گرگان، سالن امام خمینی(ره)، ساعت ۱۶

پاس گرگان - راه‌یاب ملل مریوان

تهران، خانه والیبال، ساعت ۱۶

پیکان تهران - آذرباتری ارومیه

رامسر، مجموعه شهید صدر، ساعت ۱۶

هورسان رامسر - شهرداری ارومیه

گنبد، سالن المپیک، ساعت ۱۶

شهرداری گنبد - سپاهان اصفهان

یزد، سالن شهداب، ساعت ۱۶

شهداب یزد - هراز آمل

ورامین، سالن گل‌عباسی، ساعت ۱۶

شهرداری ورامین - سایپا تهران