|

مدیرکل صمت استان همدان خبر داد:

راه اندازی ابر پروژه فولادی در همدان با ۳۰ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری

مدیرکل صمت استان همدان از احداث ابر پروژه فولادی در شهرستان کبودراهنگ خبر داد و گفت: سرمایه گذاری سی هزار میلیارد ریالی در این واحد صنعتی گامی بلند در جهت تکمیل زنجیره تولید فولاد در استان همدان است.

راه اندازی ابر پروژه فولادی در همدان با ۳۰ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری

به گزارش شرق، احمد شانیان از روند احداث "مجتمع نورد نگارین پولاد ماد" بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت پیشرفت این واحد بزرگ صنعتی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه این مجتمع تولیدی تاثیر بسزایی در تحقق جهش تولید و لبیک به بیانات رهبر معظم انقلاب دارد تصریح کرد: این ابر پروژه فولادی صنعت استان را در ریل توسعه و تحول اقتصادی شتاب می دهد.

شانیان تصریح کرد: این مجتمع یکی از بزرگترین پروژه های تاریخ استان در حوزه تولید محسوب می شود که با حمایت دولت سیزدهم در حال ساخت است.

مدیرکل‌صمت استان با اشاره به اینکه این مجتمع با استفاده از بروزترین تکنولوژی های روزدنیا جز صنایع سبز کشور محسوب خواهد شد گفت: آب مورد نیاز این ابرپروژه از پسآب فاصلاب شهری تامین خواهد شد.

شانیان افزود: این مجتمع فولادی در شهرک صنعتی ویان شهرستان کبودراهنگ واقع شده و میلگرد کلاف و شاخه تولید می کند که از محصولات پرمصرف در صنایع مختلف کشور محسوب می شود و در عرصه صادرات نیز اهمیت ویژه ای دارد. وی با تاکید بر تکمیل و توسعه صنایع فولادی در استان همدان خاطرنشان کرد: بهره برداری و راه اندازی این واحد صنعتی برای 300 نفر از جوانان این خطه اشتغال ایجاد می کند.

 

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها