|

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان همدان خبرداد؛

همدان صاحب شهرک تخصصی پخش کالا می‌شود

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان همدان با بیان اینکه نخستین شهرک تخصصی پخش کالا در همدان احداث می‌شود، گفت: ساخت این شهرک در راستای تأمین نیازهای بخش صنعت و تولید استان دنبال و پیگیری می‌شود.

همدان صاحب شهرک تخصصی پخش کالا می‌شود

 

به گزارش شرق، احمد شانیان در حاشیه بازدید از چند شرکت پخش در همدان فعال کردن انجمن صنعت پخش در استان را ضروری دانست و افزود: در راستای ساماندهی و نظام مند شدن فعالان صنعت پخش کالا، رفع مشکلات و موانع فعالان این صنف را پیگیری خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: راه‌اندازی نخستین شهرک تخصصی پخش در همدان موجب استفاده مطلوب و بهینه از ظرفیت‌های تجاری و تولیدی استان به ویژه در غرب کشور خواهد شد و بی تردید اثرات مثبتی در زمینه صادرات و توسعه اقتصادی استان خواهد داشت.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان همدان همچنین با تأکید بر حمایت از تولیدکنندگان و توزیع کنندگان در دولت سیزدهم خاطرنشان کرد: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری، دولت مردمی تلاش دارد رشد و تعالی بازار و اقتصاد را با مشارکت و همراهی مردم محقق کند.

به نقل از کانال اطلاع‌رسانی اداره کل صمت همدان، در این برنامه شرکت پخش البرز، شرکت پخش قاسم آباد و نیز شرکت به پخش مورد بازدید قرار گرفت.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها