|

قدردانی آیت الله شعبانی از ترویج فرهنگ قرض الحسنه در جامعه

مراسم تجلیل و اهداء جوایز برندگان ویژه یک میلیارد ریالی چهل و سومین مرحله قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک سپه در استان همدان ، برگزار شد.

 

به گزارش شرق،مراسم تجلیل و اهداء جوایز برندگان ویژه یک میلیارد ریالی چهل و سومین مرحله قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک سپه با حضور آیت الله شعبانی نماینده ولی فقیه در استان همدان و امام جمعه شهر همدان ،مدیران دستگاه های اجرایی و فرماندهان نظامی و انتظامی استان و همچنین برندگان ویژه این مرحله از قرعه کشی حساب های قرض الحسنه برگزار شد.

آیت الله شعبانی امام جمعه شهر همدان در سخنانی ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا (س) و گرامیداشت مقام مادر و زن ،ایام شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همچنین شهادت جمعی از هموطنان در حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان را تسلیت گفت.

امام جمعه شهر همدان با عنوان این موضوع که در بحث حل مشکلات اقتصادی علاوه بر اینکه مدیران و مسوولین و دولتمردان می بایست با برنامه ریزی درست به نحوی عمل نمایند که مردم در جامعه توان اداره زندگی خود را داشته باشند افزود : هنگامی که جامعه در شرایط سخت اقتصادی قراردارد، مردم نیز می توانند با یکدیگر در تعامل بوده و موجب رفع این مشکلات شوند که یکی از این موارد بحث قرض الحسنه و ترویج آن در جامعه می باشد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از همت بالای سپرده گذاران قرض الحسنه و با تاکید بر این موضوع که از منظر اسلام قرض الحسنه جایگاه و پاداش ویژه ای دارد، افزود : در صورتیکه مردم بتوانند منابع مالی خود را در حساب های قرض الحسنه بانک ها قرار دهند این امر علاوه بر فایده اجتماعی سبب خواهد شد تا بانک ها از این طریق ، تسهیلات قرض الحسنه بیشتری در حوزه های مختلف و رفع نیاز نیازمندان در اختیار آنها قرار دهند.

در ابتدای این مراسم رضا عسگری مدیر شعب بانک سپه منطقه همدان ضمن قدردانی از مردم استان همدان به دلیل استقبال پرشور از حساب های قرض الحسنه و شرکت در قرعه کشی جشنواره این حساب ها ، گزارشی از میزان مشارکت مردم و نحوه برگزاری و اهدای جوایز چهل و سومین مرحله قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک سپه در استان همدان ارائه داد.

وی با بیان اینکه بانک سپه بزرگترین بانک کشور می باشد افزود : همواره رسالت اصلی بانک سپه ، کمک به ایجاد اشتغال ، رونق تولید، و همچنین حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم به ویژه در حوزه ازدواج و فرزند آوری بوده است که امیدواریم همراه با مردم در ادامه این مسیر همچون گذشته موفق باشیم.

عسگری ضمن اشاره به این موضوع که قرعه کشی در سیستم بانکی با هدف قدردانی از مشتریان و هموطنانی صورت می گیرد که بخشی از منابع مالی خود را بعنوان سپرده قرض الحسنه نزد بانک قرار می دهند اضافه کرد : هرچقدر منابع قرض الحسنه در بانک ها بیشتر باشد ، قدرت بانک ها نیز در پرداخت تسهیلات قرض الحسنه و رفع نیاز مردم در حل مشکلات اقتصادی نیز بیشتر خواهد بود.

خاطر نشان می سازد در چهل و سومین مرحله قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک سپه 5555 فقره جایزه یک میلیارد ریالی ، 11111 فقره وام قرض الحسنه به ارزش 500.000.000 ریال و 715 هزار جایزه نقدی دیگر به برندگان اهدا گردید.

 

 

 

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها