|

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری همدان

دانشجو همیشه بر قله افتخار ایستاده است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری همدان گفت: فاجعه دانشگاه تهران باعث شد روز دانشجو پس از گذشت ۷۰ سال در تاریخ کشور ماندگار شود و طی این سال‌ها دانشجو همیشه بر قله افتخار ایستاده و باعث سربلندی بوده است.

دانشجو همیشه بر قله افتخار ایستاده است

به گزارش شرق، حسن رضانیا در آیین بزرگداشت روز دانشجو در دانشگاه صنعتی همدان، بیان کرد: فضای شور و نشاط امروز در دانشگاه‌ها از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران است. 

وی ادامه داد: آمریکا در سال ۱۳۳۲ چند کار غیر انسانی انجام‌ داد که از جمله‌ آن‌ها کودتای ۲۸ مرداد و چند ماه پس از آن، فاجعه دانشگاه تهران بود که هر دو در حافظه ملت ایران ماندگار شد. 

رضانیا با بیان اینکه گردهمایی روز دانشجو بهانه‌ای برای اعلام هویت دانشجویی و ابراز تنفر به آمریکا است، اظهار کرد: امروز حواس دانشجو جمع است بنابراین بعضی از جریان‌های سیاسی تلاش نکنند دانشجو را ابزار دست خود قرار دهند.

وی با اشاره به اینکه دانشجو بیدار و در جریان اتفاقات روز دنیا است، عنوان کرد: امروز  شاهدیم که رژیم صهیونیستی دست به جنایت‌های عظیمی می‌زند و در مقابل حماس محکم ایستاده چراکه یقین دارد سرانجام نصرت الهی پیروز می‌شود. 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری همدان در پایان به انتخابات پیش‌رو اشاره کرد و گفت: انتخابات متعلق به دانشجویان است و جهانیان خواهند دید که دانشجو در اسفندماه کولاکی دیگر خلق می‌کند.

 

 

نظرسنجی

اگر در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری شرکت می‌کنید، به کدام یک از گزینه‌های تایید شده رای خواهید داد؟

اخبار مرتبط سایر رسانه ها