|

مدیرکل نوسازی مدارس استان گفت؛

بهره برداری همزمان 2000 طرح آموزشی و پرورشی در سراسر کشور

رئیس جمهور در این آیین که همزمان با همایش مدیران مدارس سراسر کشور به صورت همزمان و برخط انجام گرفت، براهمیت نقش آموزش و پرورش در آینده سازی کشور تاکید کرد وگفت: انتظار من از مدیران مدارس که مهمترین رکن آموزش و پرورش است افزایش بهره وری است.

بهره برداری همزمان 2000 طرح آموزشی و پرورشی در سراسر کشور

 به گزارش شرق، آیین بهره برداری همزمان 2000 طرح آموزشی و پرورشی با 10 هزار کلاس درس توسط رئیس جمهور و به صورت برخط در سراسر کشور انجام شد. 

در این آیین سراسری 2000 طرح به بهره برداری رسید که 41 طرح با 236کلاس با 27655 متر مربع زیربنا سهم استان همدان است. 

مدیرکل نوسازی مدارس استان در ابتدای این آیین با اشاره به پروژه های این استان در حوزه مدرسه سازی با تقدیر از حضور ارزشمند خیرین نیک اندیش و تلاش های مجمع خیرین استان و تاکید بر مردمی سازی گفت:  جذب مشارکت60 درصد پروژه های مدرسه ساری استان همدان در این راستاست که مشارکت خیرین عزیز توانسته جهاد مدرسه سازی، با توان و سرعت بیشتری انجام شود .

حمید شیرازیانی یادآورشد: تمامی پروژه های اجرایی این اداره کل منطبق بر استاندارهای سازمان نوسازی مدارس کشور و مقررات ملی ساختمان است که مقاومت، توجه به معماری ایرانی اسلامی، افزایش کاربردی و بهره وری فضاها و... را در نظر دارد.

 

 

نظرسنجی

لاجوردی، نماینده مجلس گفته: «تا ۳ سال آینده با قانونی که تصویب کردیم، جامعه در با حجاب شدن تغییر چشمگیری می‌کند.» آیا قانون «عفاف و حجاب» می‌تواند به رعایت حجاب منجر شود؟