|

برای نخستین بار توسط شهرداری منطقه ۴ انجام شد؛

احداث سرزمین شن و ماسه برای کودکان همدانی

​ مدیر منطقه چهار شهرداری از راه‌اندازی خانه بازی با عنوان "سرزمین شن و ماسه" برای نخستین بار در شهر همدان خبر داد و گفت: این مکان بازی در پارک فدک در بلوار آیت الله نجفی در حال احداث است و در محیطی سرپوشیده در تمام فصول سال، خدمات رایگانی برای شهروندان ارائه خواهد کرد.

احداث سرزمین شن و ماسه برای کودکان همدانی

به گزارش شرق، طهماسبیان از راه‌اندازی خانه بازی کودکان تحت عنوان "سرزمین شن و ماسه" در همدان خبر داد و اظهار کرد: این خانه بازی برای نخستین بار در همدان و توسط شهرداری منطقه چهار احداث می‌شود که مکانی برای کسب تجربه، آموزش، تفریح و سرگرمی کودکان خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه یک فضایی طبیعی به متراژ ۲۰۰ متر زیربنا برای بازی کودکان در نظر گرفته شده است گفت: موقعیت این پروژه در بلوار آیت الله نجفی و پارک فدک است تا دسترسی محله‌ای و فرامحله‌ای برای همشهریان عزیز فراهم باشد.

مدیر منطقه چهار شهرداری همدان با بیان اینکه این خانه بازی به صورت سرپوشیده و دو منظوره خواهد بود افزود: این سرزمین بازی مجهزترین فضای سرپوشیده بازی در شهر همدان خواهد بود که در فصل گرم و سرد سال به صورت رایگان در اختیار کودکان قرار خواهد گرفت.

وی با تاکید به اینکه خانه بازی در محیط امن و بهداشتی برای کودکان در نظر گرفته شده است بیان کرد: این خانه دارای کافی شاپ و پارکینگ نیز خواهد بود تا خانواده‌ها بتوانند با خیال آسوده ساعاتی را برای تفریح و سرگرمی فرزندانشان بگذرانند.

گفتنی است مراحل ساخت و تجهیز این فضای تفریحی در حال انجام است و در اواخر مهرماه تقدیم شهروندان خواهد شد.

 

 

نظرسنجی

لاجوردی، نماینده مجلس گفته: «تا ۳ سال آینده با قانونی که تصویب کردیم، جامعه در با حجاب شدن تغییر چشمگیری می‌کند.» آیا قانون «عفاف و حجاب» می‌تواند به رعایت حجاب منجر شود؟