|

ماجرای ربودن همیار محیط زیست در سوادکوه/ «داریوش احمدی» کجاست؟

جزئیات تازه در خصوص ماجرای ربوده شدن «داریوش احمدی» همیار محیط زیست در سوادکوه مازندران اعلام شد.

ماجرای ربودن همیار محیط زیست در سوادکوه/ «داریوش احمدی» کجاست؟

به گزارش شبکه شرق، دیروز خبری بر مبنای یک توئیت منتشر شد مبنی بر اینکه «داریوش احمدی» یکی از همیاران محیط زیست در سوادکوه مازندران، دزدیده شده است که نگرانی‌های بسیاری را به دنبال داشت. در این توییت آمده بود این همیار دزدیده شده، به محل نامعلومی برده شده و در تماس تلفنی با مادر این همیار، این موضوع تایید شده است.

بعد از این اتفاق، سرهنگ جمشید محبت‌خانی، فرمانده یگان حفاظت محیط زیست مازندران گفت: طی صحبتی که با یگان محیط زیست سوادکوه انجام دادیم، «داریوش احمدی» همیار محیط زیست بوده که به همراه دوست خود در منطقه‌ای به نام ارده‌کوه در حال گشت‌زنی بوده و به ۲ فرد برخورد می‌کنند که به ظاهر شکارچی بوده‌اند.

او ادامه داد: بعد از اینکه همیار محیط زیست به طرف آن دو فرد می‌رود، دوست او فرار کرده و به سمت شهر باز می‌گردد و به مادر او می‌گوید که داریوش ربوده شده است. انگیزه این فرد از این حرف مشخص نیست. بعد از آن مادر او به محیط زیست و نیروی انتظامی اعلام می‌کند که فرزند او ربوده شده است.

محبت‌خانی افزود: اما بعد از پیدا شدن، این فرد اعلام کرد که ربایشی در کار نبوده و بین ما درگیری‌ای اتفاق نیفتاده است.

امروز هم این فرد داریوش احمدی‌پور در فیلمی که از خود منتشر کرد، اعلام کرد «هیچ ربودنی در کار نبوده است و گفت، چون این فصل مرال‌ها برای تغذیه به کنار چشمه‌ها می‌آیند، ما برای حفاظت از این حیوانات در آن منطقه بودیم که متوجه ۲ نفر شکارچی شدیم.

من گوشی خود را به دوستم دادم که فیلم بگیرد و خودم به سمت آن دو نفر رفتم. متاسفانه دوستم منتظر نشد که بقیه ماجرا را ببیند و رفت. من به سمت آن‌ها رفتم و برایشان از اهمیت مرال گفتم و اینکه مساله حفاظت چقدر مهم است و آن‌ها از شکار منصرف شده و رفتند، اما دوست من به مادرم چیزی را گفت که اتقاق نیفتاده است.»

منبع: فارس
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها