|

پرسپولیس 0-0 سپاهان؛ الکلاسیکوی پوچ!

بازی بی روح پرسپولیس و سپاهان نیز با تساوی بدون گل به پایان رسید.

پرسپولیس 0-0 سپاهان؛ الکلاسیکوی پوچ!

به گزارش شبکه شرق، در آخرین و یکی از مهم ترین بازی های هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال پرسپولیس از ساعت 19:30 در ورزشگاه آزادی به مصاف سپاهان رفت که این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

بازی رفت با تک گل رضا اسدی در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به سود سپاهان به پایان رسید.

پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، وحدت حنانوف، حسین کنعانی، گئورگی گولسیانی، عبدالکریم حسن، مسعود ریگی، سروش رفیعی، مهدی ترابی، اوستون ارونوف، امید عالیشاه و عیسی آل کثیر

سپاهان: پیام نیازمند، هادی محمدی، برایان دابو، کریمی، رامین رضاییان،  سیاوش یزدانی، فرشاد احمدزاده، میلاد زکی‌پور، امید نورافکن، شهریار مغانلو، محمد شکاری

در صورت پیروزی پرسپولیس در این مسابقه؛ شاگردان اوسمار می توانستند جای استقلال را در صدر بگیرند. استقلال با نتیجه بدون گل مقابل تراکتور متوقف شد. هردو بازی مهم این هفته بدون کیفیت مورد انتظار به پایان رسید!

گزارش بازی

در دقایق ابتدایی پرسپولیس بیش از حریف توپ و میدان را در اختیار داشت اما شاگردان مورایس موقعیت گلزنی به این تیم ندادند. اولین موقعیت جدی مسابقه روی پاس عبدالکریم حسن و ضربه سر گولسیانی ایجاد شد که این توپ از بالای دروازه نیازمند به بیرون رفت. دقیقه 40 رامین رضاییان شوت محکمی روانه دروازه بیرانوند کرد که ضربه پرسپولیسی سابق به کنار دروازه برخورد کرد. یک و دوی ترابی و گولسیانی موقعیت خوبی برای پرسپولیس ایجاد کرد اما ضربه مهدی ترابی از بالای دروازه سپاهان به بیرون رفت.

در دقیقه 50 نفوذ وحدت حنانوف روی پاس تماشایی اورونوف می‌رفت که پرسپولیس را به گل اول برساند ولی پاس او با دخالت به موقع میلاد زکی‌پور قطع شد. دقیقه 61 عبدالکریم در موقعیت خوبی برای گلزنی قرار گرفت ولی شوت او را مدافع سپاهان با تکل به موقع راهی کرنر کرد. دقیقه 82 بین امید عالیشاه و بازیکنان سپاهان درگیری رخ داد که این منجر به اخراج عالیشاه از زمین بازی شد. در آخرین ثانیه های بازی سپاهان می توانست گل برتری را با ضربه سر بزند.

 

 

منبع: جماران
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها