|

شهردار ۳ بازیکن تیم فوتسال را به عنوان نیروی پاکبان به خدمت گرفت / عکس

شهردار که تحمل باخت نداشت، سه بازیکن فوتسال تیم مقابل را راهی رفتگری کرد.

شهردار ۳ بازیکن تیم فوتسال را به عنوان نیروی پاکبان به خدمت گرفت / عکس

به گزارش شبکه شرق، شهردار که تحمل باخت نداشت، پس از شکست تیم شهرداری مرکزی، سه بازیکن تیم مقابل را راهی رُفتگری کرد

سعید شهلی، شهردار قدس پس از شکست تیم شهرداری مرکزی با حضور خودش در برابر تیم سازمان فرهنگی این شهردار،ی در جریان فینال مسابقات داخلی فوتسال جام فجر، در اقدامی عجیب با صدور احکامی سه بازیکن اصلی تیم مقابل از نیروهای باسابقه شهرداری را به عنوان نیروی تنظیف (پاکبان) به حوزه خدمات شهری فرستاد.

«از امروز شما باید به عنوان نیروی تنظیف در شهرداری مشغول شوید» این حرفی است که یکی از نیروهای با حدود ۱۵ سال سابقه در شهرداری قدس شنیده‌ است.

فوتسال

او ماجرا را این‌گونه بیان می‌کند:

روز ۱۵ اسفند ماه بازی فینال مسابقات فوتسال میان واحدها و سازمان‌های مختلف شهرداری قدس به مناسبت دهه فجر برگزار شد که در این بازی تیم شهرداری مرکزی با حضور و بازی سعید شهلی شهردار این شهر در برابر تیم سازمان فرهنگی ورزشی قرار گرفت و در پایان تیم سازمان فرهنگی با شکست تیم مقابل قهرمان این مسابقات شد.

اما گویا پایان این مسابقه در سالن ورزشی نبوده و شهردار قدس فردای آن روز (شانزدهم اسفند) برای ۳ نفر از بازیکنان تیم مقابل که از پرسنل رسمی باسابقه شهرداری با بیش از ۱۵ سال سابقه خدمت هستند و حتی ۲ نفر از آن‌ها از ابتدای خدمت در سازمان فرهنگی ورزشی بوده‌اند، حکم جدید کارگزینی صادر کرده و محل خدمت آن‌ها را در معاونت خدمات شهری به عنوان نیروی تنظیف( پاکبان) مشخص کرده است.

یکی دیگر از این نیروها که جابجا شده است این چنین بیان می‌کند که گویا شهردار قدس به دلیل ناراحتی از شکست تیم شهرداری مرکزی در مسابقه فینال که خود در آن حضور داشت، این احکام کارگزینی را به فاصله یک روز پس از مسابقه صادر کرده است.

پیگیری‌های متعدد از سعید شهلی، شهردار قدس برای دریافت پاسخ این موضوع بی‌نتیجه ماند و مدیر روابط عمومی شهرداری قدس نیز ضمن تایید تلویحی جابجایی نیروها و اشاره به عدم حضور شهردار در شهر، پاسخ و توضیح لازم را منوط به تصمیم شهردار دانست.

منبع: فارس
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها