|

نمایشگاه الکامپ افتتاح شد

بیست و هفتمین دوره نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (الکامپ) از امروز شروع به کار کرد.

نمایشگاه الکامپ افتتاح شد

بیست و هفتمین دوره نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (الکامپ) با حضور عیسی زارع‌پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و علی حکیم جوادی، رئیس سازمان نصر کشور در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران افتتاح شد.

در این نمایشگاه مجموعه‌های استارتاپی و شرکت‌های فعال در این حوزه در کنار یکدیگر حضور خواهند داشت تا به رشد اقتصاد دیجیتال کشور کمک کنند.

رویکرد بیست و هفتمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (الکامپ) این است که بیش از گذشته از ظرفیت بخش خصوصی استفاده شود. بخش عمده‌ای از سرمایه در صنایع قدیمی‌تر هزینه شده و برگزاری این نمایشگاه بستری را فراهم می‌کند تا سرمایه‌گذاران بخشی از سرمایه خود را به سمت استارتاپ‌های جدید هدایت کنند.

الکامپ امسال از نظر کمی، رشد فزاینده‌ای داشته و در فضایی بالغ بر 50 هزار متر مربع برگزار می‌شود. الکام استارز، الکام پیچ، تینواستارز، توان‌تک، الکام‌تاکز جزو بخش‌های اصلی الکامپ 27 هستند.همچنین در سالن‌های 38 و خلیج فارس نمایشگاه میزبان نمایندگان کشورهای خارجی خواهیم بود. روسیه، کره، آلمان، تایوان، سوریه، چین، پاکستان و ترکیه از جمله کشورهای حاضر در این دوره از نمایشگاه هستند.

به صورت مشخص بیش از 500 شرکت و تیم‌ استارتاپی و 9 پارک علم‌ و فناوری در نمایشگاه امسال حضور خواهند داشت.

نمایشگاه الکامپ از امروز (نهم تیر)‌تا سه‌شنبه ۱۲ تیرماه، به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. درهای الکامپ از ساعت ۸ صبح تا ۱۵ به روی بازدیدکنندگان باز است.

 

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها