|

افتخارآفرینی کارآفرینان ایرانی در رویداد جهانی فناوری کانادا

افتخارآفرینی کارآفرینان ایرانی در رویداد جهانی فناوری کانادا

دانشمندان و محققین ایرانی موفق به کسب مدال طلا و برترین اختراع فینتک در مسابقات جهانی اختراعات کانادا گردیدند.

این تیم ایرانی با تلفیق فناوری های پیشرفته هوش مصنوعی و بازارهای مالی برای نسختین بار موفق به توسعه سامانه ای شدند که با برتری در مقابل تحلیل گیر و یا انواع عامل انسانی میتواند تمامی روندهای بازارهای مالی را به صورت خودمختار و با دقت خیره کننده انجام دهد.

محققین این تیم ایرانی مهندس سعید احمدی، مهندس محمود امندی و مهندس روح اله امندی هستند این مسابقات به میزبانی تورنتو کانادا و با حضور بیش از700 تیم از 90 کشور جهان برگزار گردید.

222

1

 

در این رویداد از گروه فناوری های مالی آندیا به عنوان فناوری برتر توسط انجمن جهانی مالکیت های معنوی به صورت ویژه تقدیر به عمل آمده  و این  سامانه در حوزه فناوری و همچنین حوزه میان رشته ای فناوری مالی  و اقتصادی نیز خوش درخشیده و با یکه تازی عنوان برترین اختراع فینتک مسابقات و فناوری برتر و کاربردی به انتخاب سازمان جهانی مالکیت های معنوی انتخاب گردید.

این رویداد جهانی به همت سازمان اختراعات و توسعه فناوری های پیشرفته تورنتو و با همکاری سازمان جهانی اختراعات، مرکز مالکیت های معنوی ملل متحد، سازمان جهانی ابداعات و اختراعات و سازمان های مختلف دیگر جهانی هر ساله در تورنتو کانادا برگزار می گردد.

 

 

نظرسنجی

لاجوردی، نماینده مجلس گفته: «تا ۳ سال آینده با قانونی که تصویب کردیم، جامعه در با حجاب شدن تغییر چشمگیری می‌کند.» آیا قانون «عفاف و حجاب» می‌تواند به رعایت حجاب منجر شود؟

سایر رسانه‌ها