|

ادامه ریل گذاری هفتمین سفر هفت بحر هنر به مقصد لرستان

تأکید صندوق هنر بر تکریم جایگاه و شأن هنرمندان

مراسم نکوداشت نامداران و پیشکسوتان فرهنگ و هنر لرستان ذیل سفر هفت بحر هنر ، پنج شنبه ۳۱ خردادماه ۱۴۰۳ با حضور سید مجید پور احمدی مشاور وزیر فرهنگ و مدیر عامل صندوق اعتباری هنر و جمعی از هنرمندان نامدار و پیشکسوت استان لرستان در تالار شهید آوینی خرم‌آباد برگزار می شود.

 تأکید صندوق هنر بر تکریم جایگاه و شأن هنرمندان
 هفتمین آئین نکوداشت هنرمندان نامدار، پیشکسوت و یا دارای نشان درجه یک هنری در استان ها، این‌بار در استان لرستان توسط صندوق اعتباری هنر و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان برگزار می شود.
صندوق اعتباری هنر تلاش دارد در این آئین ضمن ارج نهادن به یک عمر فعالیت و مجاهدت فرهنگی و هنری آن دسته از نامداران، هنرمندان و فعالان فرهنگی هنری که در جغرافیای منطقه محل زیست خود از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند، از آنها تجلیل نماید.
در این آئین که ساعت ۱۰ صبح روز پنج شنبه ۳۱ خردادماه ۱۴۰۳ در تالار شهید آوینی خرم‌آباد برگزار می‌شود قرار است از ۲۳ هنرمند نامدار و دارای درجه یک هنری و یا پیشکسوت در رشته های سینما، تجسمی، موسیقی، تئاتر و ...  تجلیل شود.
پیش تر نیز آئین نکوداشت هنرمندان و نامداران فرهنگ و هنر در خوانسار، گیلان، زنجان، اردبیل و بم، خراسان جنوبی توسط صندوق اعتباری هنر و همکاری ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار و مورد استقبال اهالی فرهنگ و هنر، پیشکسوتان، نامداران، خانواده ها و مردم استان ها قرار گرفت.

 

 
 

 

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها