|

ادعای عجیب درباره آلبوم جدید تتلو درباره امام علی(ع)/ ویدئو

کانال یوتیوب رسمی ‌«امیر تتلو»، ویدئویی از خواهر این خواننده منتشر کرده است ‌که او در این ویدئو می‌گوید ‌«تتلو» به زودی، آلبومی درباره حضرت علی(ع) را منتشر خواهد کرد.

ادعای عجیب درباره آلبوم جدید تتلو درباره امام علی(ع)/ ویدئو

به گزارش شبکه شرق، کانال یوتیوب رسمی ‌«امیر تتلو»، ویدئویی از خواهر این خواننده را منتشر کرده است؛ خواهر «امیرحسین مقصودلو» معروف به «امیر تتلو» در این ویدئو می‌گوید: ‌«تتلو به زودی، آلبومی درباره حضرت علی(ع) را منتشر خواهد کرد.»

«نسیم مقصودلو»، خواهر «امیرحسین مقصودلو» معروف به «امیر تتلو»، خواننده ایرانی با انتشار ویدیویی در کانال رسمی یوتیوب این خواننده اعلام کرد که برادرش در حال کار روی آلبومی با عنوان «ماه کامل» است و آهنگی برای امام علی (ع) ساخته است.

خواهر«امیر تتلو»، دو بیت از ترانه این آهنگ را نیز در این ویدئو خوانده است.

نسیم مقصودلو در این ویدئو، همچنین در این ویدیو از مخاطبان برادرش درخواست کرده است که به شایعات دامن نزنند.

خواهر امیر تتلو ضمن اشاره به اینکه منتظر رای دادگاه تجدیدنظر برادرش است، تاکید کرد که مساعدت و بخشش در این پرونده راه را برای بازگشت هنرمندان مهاجر باز می‌کند.

خواهر امیر تتلو همچنین گفت که برادرش با پای خودش به ایران بازگشته است.

ادعای جدید در مورد انتشار آلبوم جدید تتلو درباره حضرت علی

«بهمن بابازاده» خبرنگار حوزه موسیقی نوشت: «کانال یوتیوب رسمی ‌«امیر تتلو»، ویدئویی از خواهر این خواننده را منتشر کرد ‌که او در این ویدئو می‌گوید ‌«تتلو به زودی، آلبومی درباره حضرت علی(ع) را منتشر خواهد کرد.»

«بهمن بابازاده» خبرنگار حوزه موسیقی  در شرایطی این متن را در فضای مجازی منتشر کرده است که تتلو هم اکنون در زندان به‌سر می‌برد.

منبع: همشهری
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها