|

سینما و تئاتر تا اطلاع ثانوی تعطیل شد

سینماها و مجموعه‌های تئاتر کشور تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند.

سینما و تئاتر تا اطلاع ثانوی تعطیل شد

به گزارش شبکه شرق، سینماهای سراسر کشور از روز دوشنبه «۳۱ اردیبهشت ماه» تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند و نمایش تمامی فیلم‌ها نیز متوقف می‌شود؛ تئاترهای کمدی و غیرکمدی نیز تا اطلاع ثانوی به صحنه نمی‌روند.

به نقل از روابط‌عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سینماهای سراسر کشور به مناسبت شهادت «ابراهیم رئیسی» رئیس‌جمهور و هیات همراه، از روز دوشنبه «۳۱ اردیبهشت ماه» تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند؛ نمایش تمامی فیلم‌ها متوقف و تئاترهای کمدی و غیرکمدی نیز تا اطلاع ثانوی به صحنه نمی‌روند.

بر اساس این گزارش مبلغ بلیت‌های کنسل شده به حساب کاربری افراد اضافه می‌شود.

بالگرد حامل رئیس‌جمهور که برای افتتاح سد خداآفرین به منطقه مرزی رفته بود، در مسیر بازگشت به تبریز، دچار سانحه شد. این بالگرد علاوه بر رئیس‌جمهور، حامل وزیر امور خارجه، امام جمعه تبریز و استاندار آذربایجان شرقی بود.

«آیت‌الله آل‌هاشم» امام جمعه تبریز، «حسین امیرعبداللهیان» وزیر خارجه کشورمان و «مالک رحمتی» استاندار آذربایجان شرقی نیز در این سانحه در بالگرد حامل رئیس‌جمهور حضور داشتند و آنان نیز به شهادت رسیدند.

سردار سید مهدی موسوی رئیس یگان حفاظت رئیس‌جمهور، یک نیروی سپاه انصارالمهدی، سرهنگ خلبان سید طاهر مصطفوی‌، سرهنگ خلبان محسن دریانوش، سرگرد فنی بهروز قدیمی نیز جزو شهدای این سانحه هستند.

منبع: ايسنا
 

نظرسنجی

اگر در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری شرکت می‌کنید، به کدام یک از گزینه‌های تایید شده رای خواهید داد؟

اخبار مرتبط سایر رسانه ها