|

روایت تلخ و تکان‌دهنده از علت مرگ ناصر عبداللهی بعد از ۱۸ سال!/ ویدئو

روایت‌ها و داستان‌های مختلفی از مرگ ناصر عبداللهی عنوان شد و افراد مختلفی در این باره اظهار نظر کردند. اما هیچوقت پاسخ مشخص و درستی به این موضوع داده نشد؛ بار‌ها از واژه «قتل» در این‌باره استفاده شده است.

روایت تلخ و تکان‌دهنده از علت مرگ ناصر عبداللهی بعد از ۱۸ سال!/ ویدئو

به گزارش شبکه شرق، ۱۸ سال پس از مرگ تراژیک «ناصر عبداللهی»، حالا «محمدعلی بهمنی» روایتی عجیب و تکان‌دهنده از مرگ این خواننده جنوبی را مطرح کرده است.

«محمدعلی بهمنی» شاعر و ترانه‌سرای بنام و سرشناس، در آخرین روز‌های سال ۱۴۰۲، در یک گفت‌وگوی اختصاصی، روایتی تلخ و تکان‌دهنده از فوت ناصر عبدالهی را برای اولین بار بازگو کرده است. روایتی عجیب که بی‌شک می‌تواند علامت سوال‌های مرگ این خواننده را بیشتر و بیشتر کند.

ظهر بیست و نهمین روز از آذرماه سال ۱۳۸۵ بود که صدای «ناصر عبداللهی» خواننده جنوبی پرطرفدار موسیقی پاپ برای همیشه خاموش شد و جامعه هنری را در اندوهی وصف‌ناشدنی فرو برد. سوم آذرماه، اتفاقی تلخ و باورنکردنی برای ناصر عبداللهی رخ داد و او را به کما برد و به خوابی فرورفت که بیداری در آن نبود و ناباورانه در آستانه شب یلدا او را به کام مرگ فرستاد.

روایت‌ها و داستان‌های مختلفی از این مرگ عنوان شد و افراد مختلفی در این باره اظهار نظر کردند. اما هیچ وقت پاسخ مشخص و درستی به این موضوع داده نشد؛ بار‌ها از واژه «قتل» در این‌باره استفاده شده است.

حالا «محمدعلی بهمنی» برای اولین بار، روایتی تکان‌دهنده از این موضوع را عنوان کرده است که در ادامه می‌بینید.

منبع: انتخاب
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها