|

معاون سیاسی صداوسیما برکنار شد

«علیرضا خدابخشی» از معاونت سیاسی صداوسیما برکنار شد.

معاون سیاسی صداوسیما برکنار شد

به گزارش شبکه شرق، «علیرضا خدابخشی» معاون سیاسی صداوسیما برکنار شد.

«علیرضا خدابخشی» معاون سیاسی صداوسیما از سمت خود برکنار شده و قرار است «محمدعلی صائب» رئیس خبرگزاری صداوسیما با حفظ مسئولیت خود، سرپرستی معاونت سیاسی را نیز بر عهده بگیرد.

رئیس سازمان صداوسیما در حکمی «محمدعلی صائب» را به سرپرستی معاونت سیاسی صداوسیما منصوب کرد.

به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، پیمان جبلی، رئیس سازمان صداوسیما محمدعلی صائب را به سرپرستی معاونت سیاسی صداوسیما منصوب کرد.

در حکم جبلی برای محمدعلی صائب آمده است:

«ضروری‌ است همه محورهای حکم انتصاب معاون سیاسی به‌صورت جدی در دستور کار شما و مورد پیگیری مستمر در آن حوزه باشد. تجربه عملیات رسانه‌‌ای بی‌سابقه و گسترده رسانه ملی در انتخابات اخیر نشان داد که شکوفایی ظرفیت‌های بزرگ با همت و عزم همکاران قابل تحقق است و معاونت سیاسی می‌‌تواند در این زمینه یکی از پیشران ‌های رسانه‌ ملی باشد.

لازم می‌‌دانم از زحمات و تلاش ‌های مفید برادر گرامی جناب آقای علیرضا خدابخشی که از این مسؤولیت استعفا کرده‌اند، قدردانی نمایم و برای شما در حفظ نقاط قوت گذشته و افزودن مزیت‌‌های جدید آرزوی توفیق دارم.»

محمدعلی صائب از سال ۷۹ تا ۸۹ در سمت‌های خبری رادیو پیام، رادیو جوان و رادیو ایران مشغول فعالیت بوده است. او قائم‌مقامی اداره کل پخش اخبار صدا، خبرنگاری در معاونت خبر مرکز خراسان جنوبی تا سال ۹۴، معاونت خبر مرکز خراسان جنوبی تا سال ۹۸ و مسؤولیت باشگاه خبرنگاران جوان این استان را نیز در کارنامه رسانه‌ای خود دارد. صائب از شهریور ۱۴۰۱ ریاست خبرگزاری صداوسیما را برعهده داشت.

علیرضا خدابخشی 22 مهر 1400، با حکم پیمان جبلی، رئیس سازمان صداوسیما به عنوان معاون سیاسی سازمان صداوسیما منصوب شده بود.

منبع: تسنیم
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها