|

راه‌اندازی ۲۰۰ کانال جدید در صداوسیما

۲۰۰ کانال صداوسیما برای برنامه‌های انتخاباتی راه‌اندازی می‌شود.

راه‌اندازی ۲۰۰ کانال جدید در صداوسیما

به گزارش شبکه شرق، رئیس سازمان صدا‌و‌سیما گفت: برای اولین بار رسانه ملی در بحث انتخابات اقدام به راه اندازی ۲۰۰ کانال و شبکه کرده تا از این طریق زمینه برای مشارکت و رقابت واقعی انتخاباتی فراهم شود.

پیمان جبلی، رئیس سازمان صدا‌و‌سیما در حاشیه مراسم راه‌پیمایی ۲۲ بهمن با اشاره به در پیش بودن انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: مردم وظیفه خود را در بحث حضور در پای صندوق‌های رای می‌دانند و ان‌شاءالله حتما در انتخابات حضور پیدا خواهند کرد.

رئیس سازمان صداوسیما اظهار داشت: وظیفه ما به عنوان رسانه ملی این است که زمینه رقابت سالم و زمینه مشارکت بالا در انتخابات را فراهم کنیم.

او افزود: رقابت سالم و مشارکت، دو راهبرد از چهار راهبردی است که رهبر انقلاب در بحث انتخابات مطرح کرده‌اند و در محدوده کاری رسانه ملی قرار دارد.

جبلی تاکید کرد: ما در رسانه ملی، با راه‌اندازی ۲۰۰ کانال و راه‌اندازی برنامه‌هایی در فضای مجازی و در شبکه‌های مختلف صداوسیما، تلاش داریم تا فضا را به سمت رقابت واقعی و مشارکت بیشتر در انتخابات سوق دهیم.

رئیس سازمان صداوسیما در ادامه گفت: کار بزرگی که صداوسیما در این دوره از انتخابات انجام می‌دهد، راه‌اندازی ۲۰۰ کانال در ۲۰۰ شهرستان برای برنامه‌های انتخاباتی است؛ ما ۲۰۰ حوزه انتخابیه داریم و به همین تعداد کانال و شبکه صداوسیما در شهرستان‌های مختلف راه‌اندازی شده است.

رئیس سازمان صداوسیما تاکید کرد: امیدوارم که ما در رسانه ملی بتوانیم به وظیفه خود در ارتباط با انتخابات عمل کنیم و مشارکت و رقابت واقعی در انتخابات محقق شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها