|

آخرین وضعیت پرونده شکایت صداوسیما از مهران مدیری

سخنگوی قوه قضائیه درباره آخرین وضعیت پرونده شکایت صداوسیما از مهران مدیری توضیحاتی را مطرح کرد.

آخرین وضعیت پرونده شکایت صداوسیما از مهران مدیری

به گزارش شبکه شرق، سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به سوالی درباره اینکه آقای قدیری کاشانی مدیر برنامه دورهمی گفته که مدارک خود را درخصوص شکایت معاونت سازمان صدا و سیما از آقای مهران مدیری به دفتر سخنگوی قوه قضاییه ارائه شده، در صورت تایید این مطلب آخرین روند رسیدگی به آن را توضیح دهید گفت: پرونده کیفری در دادگستری تهران اعم از دادسرا و دادگاه به ما گزارش نشده است اما آنچه که بررسی شده ممکن است دعوای حقوقی باشد که مطرح است.

مرجع استعلام در رابطه با دعاوی حقوقی، محاکم حقوقی است و براساس بررسی های صورت گرفته ملاحظه شد که سازمان صدا و سیما به طرفیت شرکت همراه رسانه دادخواستی را تقدیم دادگاه کرده و خواسته‌اش مطالبه وجه قراردادی بوده و دادگاه هم در حال رسیدگی به این پرونده است.

وی افزود: دادخواست دیگری هم به طرفیت آقایی که گفتید از مدیری مبنی بر مطالبه خسارت شده و سه جلسه محکمه برگزار شده و موضوع به کارشناس رسمی ارجاع شده و آقای اخیرالذکر به نظریه کارشناسی اعتراض کرده و موضوع به هیات کارشناسی ارسال شده است. شرکت هم برای اخذ مطالبه قراردادها دادخواستی به سازمان صدا و سیما داده و به زودی اولین جلسه آن برگزار می شود.

 

منبع: ايسنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها