|

ضرب‌و‌شتم بی‌رحمانه مددجویان در مرکز خصوصی ترک اعتیاد در فسا/ ویدئو

دادستان عمومی و انقلاب فسا درباره انتشار فیلم ضرب و شتم معتادان در مرکز خصوصی نگهداری و ترک اعتیاد در فسا توضیحاتی ارائه کرد.

ضرب‌و‌شتم بی‌رحمانه مددجویان در مرکز خصوصی ترک اعتیاد در فسا/ ویدئو

به گزارش شبکه شرق، در پی انتشار فیلمی مبنی بر ضرب و شتم معتادان در مرکز خصوصی نگهداری و ترک اعتیاد در فسا، این کمپ بسته شد.

مهرزاد هوشمندی، دادستان عمومی و انقلاب فسا درباره انتشار فیلم ضرب و شتم معتادان در مرکز خصوصی نگهداری و ترک اعتیاد در فسا، اظهار کرد: این مرکز اقامتی ترک اعتیاد، به علت برخورد نامناسب با معتادان تعطیل شد و عاملان این حادثه تحت تعقیب قرار گرفت.

او گفت: در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی برخورد نامناسب با معتادان در یک مرکز ترک اعتیاد خصوصی در شهرستان فسا، دستور شناسایی محل مورد نظر داده شد.

هوشمندی تصریح کرد: در بازدید از این مرکز، علاوه بر تایید ضرب و جرح افراد معتاد، موارد دیگری از جمله اجرا نکردن دستورالعمل‌های بهزیستی و رعایت نکردن موارد بهداشتی نیز مشاهده شد.

دادستان عمومی و انقلاب فسا افزود: در این مرکز، حدود ۶۰ بیمار در حال درمان بودند که تعدادی از این افراد با رضایت خودشان مرخص شدند و تعدادی هم برای تکمیل دوره درمان به مرکز دیگری انتقال داده شدند.

شهرستان فسا در فاصله ۱۵۰ کیلومتری شیراز قرار دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
 

نظرسنجی

اگر در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری شرکت می‌کنید، به کدام یک از گزینه‌های تایید شده رای خواهید داد؟

اخبار مرتبط سایر رسانه ها