|

اطلاعیه مهم اداره اطلاعات سیستان و بلوچستان

اداره کل اطلاعات سیستان و بلوچستان درباره جزئیات یک حمله تروریستی در «راسک»، بیانیه‌ای صادر کرد.

اطلاعیه مهم اداره اطلاعات سیستان و بلوچستان

به گزارش شبکه شرق، حمله تروریستی به خودروی حامل صندوق آرای مردم «جکیگور» شهرستان «راسک»  سیستان و بلوچستان، در بامداد «نهم تیرماه ۱۴۰۳»، منجر به شهادت و مجروحیت چند تن از مدافعان سرفراز امنیت شد.

اداره کل اطلاعات سیستان و بلوچستان با انتشار بیانیه‌ای، از دستگیری تیم تروریستی هشت نفره در این استان خبر داد که در شهادت شهدای حافظ آرای مردم در انتخابات اخیر دست داشتند.

در بیانیه اداره کل اطلاعات سیستان و بلوچستان آمده است: «حمله تروریستی ناجوانمردانه به خودروی حامل صندوق آرای مردم «جکیگور» شهرستان «راسک»، در بامداد «نهم تیرماه»، منجر به شهادت و مجروحیت چند تن از مدافعان سرفراز امنیت شد.

بلافاصله سربازان گمنام امام زمان‌(عج) در اداره کل اطلاعات استان سیستان و بلوچستان، عملیات گسترده و همه جانبه شناسایی و تغییر تروریست‌ها در داخل و خارج از کشور را به اجرا گذاشتند.

مجموعه اقدامات ترکیبی و چند لایه شناسایی و تعقیب تروریست‌ها طی چند مرحله در نقاط مختلف و مخفیگاه‌های متعدد جنایتکاران مزدور در سطح استان انجام شد.

آخرین مرحله آن، در ساعت ۴ بامداد روز «پانزدهم تیر ماه»، به اجرا گذاشته شد که منجر به دستگیری هر  هشت عضو عملیاتی و پشتیبانی تیم تروریستی و کشف چندین قبضه سلاح و مهمات مربوطه، نارنجک، بیسیم دستی و مقادیر قابل توجهی مواد منفجره شد.

بر اساس اطلاعات موثق، هدایت تروریست‌های دستگیرشده، از خاک یکی از کشورهای همسایه صورت گرفته و در حال فراهم آوردن مقدمات برای اجرای عملیات تروریستی گسترده در روزهای بعد بودند که با الطاف الهی و سرعت عمل دلاور مردان بی‌نام و نشان اداره کل اطلاعات سیستان و بلوچستان دستگیر شدند.

با درود به ارواح طیبه شهدای حافظ آرای مردم، اطمینان می‌دهیم که تنبیه سخت عوامل هدایت‌کننده تروریست‌ها، هر جا که باشند، همچون گذشته در دستورکار بوده و مشمول مرور زمان نخواهد شد.»

منبع: مهر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها