|

جزئیات تازه از هویت عوامل حملات تروریستی در راسک و چابهار/ ویدئو

جزئیات جدیدی درباره حملات تروریستی در راسک و چابهار و عوامل حمله به مقرهای انتظامی و نظامی در جنوب سیستان و بلوچستان منتشر شده است.

جزئیات تازه از هویت عوامل حملات تروریستی در راسک و چابهار/ ویدئو

به گزارش شبکه شرق، خبرگزاری تسنیم جزئیات جدیدی درباره حملات تروریستی در راسک و چابهار و حمله به مقرهای انتظامی و نظامی در جنوب سیستان و بلوچستان منتشر کرده است.

خبرگزاری تسنیم در این‌باره نوشت:

«خبرنگار تسنیم به اطلاعات تازه‌ای از تجیهزات بسیار پیشرفته تروریست‌ها در حمله به مقر انتظامی و نظامی در چابهار و راسک دست یافته است.

عوامل حادثه تروریستی چابهار و راسک ایرانی نبوده‌ و همگی از اتباع خارجی و کاملاً آموزش‌دیده بوده‌اند و برنامه‌ریزی عملیات توسط سرویس‌های خارجی صورت گرفته است.

تجهیزات بسیار پیشرفته‌ای از جمله دوربین پیشرفته دید در شب، جلیقه ضدگلوله که زیر آن کمربند انتحاری جاسازی شده بوده، ماسک ضدشیمیایی، بیسیم‌های حرفه‌ای دارای ارتباط مداوم شبکه‌ای، نارنجک‌انداز 30 میلیمتری نصب شده روی اسلحه، مواد انفجاری C4، بسته جیره غذایی چند روزه، اسلحه M4 آمریکایی و نردبان‌های بسیار سبک تاشو جهت ورود به اماکن در این عملیات توسط تروریست‌ها بکارگیری شده است.

گفتنی است یکی از گروگان‌های بومی بلوچ، هنگامی که در بند تروریست‌ها بوده، با آنها با زبان بلوچی صحبت کرده است که تروریست‌ها با خشونت به وی تاکید کرده‌اند که متوجه زبان گفت‌وگو نمی‌شوند.»

روایت گروگان‌ها از گروگان‌گیری در حملات تروریستی راسک و چابهار

گروگان‌های رهاشده از چنگ تروریست‌ها در چابهار، درباره حادثه گروگان‌گیری در چابهار توضیحاتی ارائه کرده‌اند.

منبع: تسنیم
 

نظرسنجی

اگر در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری شرکت می‌کنید، به کدام یک از گزینه‌های تایید شده رای خواهید داد؟

اخبار مرتبط سایر رسانه ها