|

ماجرای تیراندازی در آگاهی چابهار چیست؟/ ویدئو

ساعاتی قبل صدای تیراندازی در محدوده خیابان آگاهی چابهار مخابره شد.

ماجرای تیراندازی در آگاهی چابهار چیست؟/ ویدئو

به گزارش شبکه شرق، جرئیات تیراندازی بامداد امروز «یک‌شنبه، ۱۹ فروردین ماه ۱۴۰۳» در چابهار تشریح شد.

برخی اخبار حاکی از شنیده شدن صدای تیراندازی در خیابان آگاهی چابهار است. از ساعاتی پیش، ویدئوهای متعددی در رسانه‌های محلی شهر چابهار منتشر شده است که در آن صدای تیراندازی در محدوده خیابان آگاهی این شهر به گوش می‌رسد.

خبرگزاری «ایرنا» نوشت: «دقایقی قبل، صدای تیراندازی در محدوده خیابان آگاهی چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان مخابره شد که بر اساس پیگیری‌های انجام‌شده مورد خاصی نبوده است. 

دقایقی قبل صدای تیراندازی در محدوده خیابان آگاهی چابهار مخابره شد که بر اساس پیگیری‌های انجام شده از منابع امنیتی سیستان و بلوچستان، دلیل این صدا، تیراندازی هوایی سرباز کلانتری به یک جسم شبیه به کوادکوپتر عنوان شده است.»

خبرگزاری «مهر» در این‌باره نوشت: «یک منبع آگاه گفت: ساعتی قبل، صدای تیراندازی در محدوده خیابان آگاهی چابهار در محدوده شهرستان چابهار مخابره شد که بر اساس پیگیری‌های انجام‌شده، مورد خاصی نبوده است.

بر اساس پیگیری‌های صورت‌گرفته از منابع امنیتی سیستان و بلوچستان دلیل این صدا، تیراندازی هوایی سرباز کلانتری به یک جسم، شبیه به کوادکوپتر عنوان شده است. پیگیری‌ها برای کسب اطلاعات جدیدتر در حال انجام است.»

خبرگزاری «صداوسیما» در این خصوص گفت: «از ساعاتی پیش ویدئوهای متعددی در رسانه‌های محلی شهر چابهار منتشر شده است که در آن صدای تیراندازی در محدوده خیابان آگاهی این شهر به گوش می‌رسید.

بررسی انجام شده حاکی‌ست؛ تیراندازی به صورت هوایی بوده و ناشی از شلیک نگهبان ساختمان آگاهی چابهار به سمت یک شئ مشابه ریزپرنده بوده که بر فراز این مقر انتظامی دیده شده است.»

حجم ویدیو: 305.71K | مدت زمان : 00:00:10
منبع: ایرنا
 

نظرسنجی

اگر در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری شرکت می‌کنید، به کدام یک از گزینه‌های تایید شده رای خواهید داد؟

اخبار مرتبط سایر رسانه ها