|

جزئیات تازه درباره حمله تروریستی در زاهدان

آخرین اخبار و جزئیات تازه درباره حمله تروریستی در زاهدان و حمله به واحد گشت بخش انتظامی کورین شهرستان زاهدان اعلام شد.

جزئیات تازه درباره حمله تروریستی در زاهدان

به گزارش شبکه شرق، در پی حمله تروریستی به واحد گشت بخش انتظامی کورین شهرستان زاهدان، دو نفر به شهادت رسیدند.

مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی در انتظامی سیستان و بلوچستان، طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: «ساعتی قبل، واحد گشت پاسگاه انتظامی کورین، (در حال انجام ماموریت) در منطقه کورین، مورد حمله تروریست‌های کوردل قرار گرفت که منجر به شهادت دو نفراز کارکنان (دو نفر سرباز وظیفه) و مجروحیت یک نفر کادر شد.

در این رابطه، یک نفر تیرخورده در صحنه دستگیر شده است و تلاش برای دستگیری سایر افراد شرور مسلح ادامه دارد.»

توضیحات فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان درباره حمله تروریستی در زاهدان

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از هلاکت شرور مسلح در شهرستان مهرستان خبر داد.

سردار دوستعلی جلیلیان، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستا اظهار داشت: «در پی اعلام وقوع حمله تروریستی به مامورین پاسگاه کورین در منطقه کورین زاهدان، ماموران پلیس سراسر استان با انجام سازوکارهای ویژه با جدیت پیگیر موضوع شدند.»

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: «اکیپ ماموران شهرستان مهرستان نیز در اجرای برنامه‌های مطرح‌شده حدود ساعت 16 روز جاری، پس از شناسایی و تعقیب و مراقبت، یک دستگاه خودروی پژو 405 را در سطح یکی از خیابان‌های شهرستان شناسایی و دستور ایست صادر می‌کنند؛ سرنشین‌های این خودرو ضمن بی‌توجهی به ایست، از داخل خودرو به سمت ماموران اقدام به تیراندازی می‌کنند.

سردار جلیلیان تاکید کرد: «با اقدام به موقع و آتش برتر ماموران، یکی از اشرار کشته و یک قبضه سلاح کلاش با مهمات از نام‌برده کشف شد. دو نفر به کوه‌های اطراف متواری شدند. تلاش برای دستگیری سایر افراد شرور مسلح ادامه دارد.» 

منبع: تسنیم
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها