|

شهادت ۵۰ فلسطینی دیگر در غزه/ شمار شهدا به ۳۸ هزارو ۲۴۳ نفر رسید

وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد ارتش رژیم اشغالگر صهیونیستی در ۲۴ ساعت گذشته دست به سه قتل عام دیگر علیه غیرنظامیان فلسطینی در این باریکه زده است.

شهادت ۵۰ فلسطینی دیگر در غزه/ شمار شهدا به ۳۸ هزارو ۲۴۳ نفر رسید

به گزارش شبکه شرق، وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد که شمار شهدای حملات ارتش رژیم اسراییل به نوار غزه به ۳۸ هزار و ۲۴۳ نفر رسیده است.

به گزارش الجزیره، وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه با صدور بیانیه‌ای جدیدترین آمار شهدا و زخمی‌های حملات ارتش رژیم اسراییل به نوار غزه از هفتم اکتبر سال گذشته میلادی تاکنون را اعلام کرد.

بر اساس اعلام وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه، در نتیجه حملات ارتش رژیم اسراییل به نوار غزه از هفتم اکتبر سال گذشته میلادی تا این لحظه، ۳۸ هزار و ۲۴۳ نفر به شهادت رسیده‌اند.

همچنین این نهاد پزشکی فلسطینی بیان کرد که شمار کلی زخمی‌های حملات ارتش رژیم اسراییل به نوار غزه از آغاز جنگ در این باریکه به ۸۸ هزار و ۳۳ نفر رسیده است.

وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد که در ۲۴ ساعت گذشته ارتش رژیم اسراییل ۳ جنایت و کشتار را در نوار غزه مرتکب شده است.

همچنین وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه بیان کرد که حملات ۲۴ ساعت گذشته ارتش رژیم اسراییل به نوار غزه، شهادت ۵۰ و زخمی‌شدن ۱۳۰ نفر را در پی داشته است.

وزارت بهداشت غزه تاکید کرد که برخی از شهدا و قربانیان همچنان زیر آوار و در خیابان‌ها بوده و اشغالگران از امدادرسانی به آن‌ها ممانعت می‌کنند.

 

منبع: مهر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها