|

دیدار و گفت‌وگوی رادان و پزشکیان درباره چه بود؟

«احمدرضا رادان» با حضور در دفتر «مسعود پزشکیان»، با رئیس‌جمهور منتخب دیدار و گفت‌وگو کرد.

دیدار و گفت‌وگوی رادان و پزشکیان درباره چه بود؟

به گزارش شبکه شرق، سردار احمدرضا رادان صبح امروز «دوشنبه»، در دیدار با «مسعود پزشکیان» رئیس‌جمهور منتخب تاکید کرد: «نیروی انتظامی همواره با زعامت فرمانده کل قوا، با دولت برخاسته از اراده ملت و در انجام وظایف قانونی همکاری کرده است.»

«احمدرضا رادان» فرمانده فراجا، صبح امروز «دوشنبه، ۱۸ تیر ۱۴۰۳»، با حضور در دفتر «مسعود پزشکیان» نهمین رئیس‌جمهوری کشور، کسب اعتماد مردم از سوی رئیس‌جمهور منتخب را تبریک گفت.

سردار احمدرضا رادان با حضور در دفتر دکتر مسعود پزشکیان، کسب اعتماد مردم از سوی رئیس جمهور منتخب را از طرف خود و تمامی کارکنان خدوم و فداکار فراجا تبریک گفت و برای او آرزوی موفقیت کرد.

سردار رادان در دیدار با رئیس‌جمهور منتخب تصریح کرد: نیروی انتظامی همواره با زعامت فرمانده کل قوا با دولت برخاسته از اراده ملت و در انجام وظایف قانونی همکاری کرده است.

پزشکیان نیز در این دیدار، ضمن تاکید بر حفظ حقوق اجتماعی و احترام به کرامت مردم، از ابراز محبت سردار رادان و خدمات خالصانه همه نیرو‌های انتظامی در عرصه‌های مختلف، به ویژه تلاش برای برگزاری انتخابات اخیر ریاست جمهوری در سایه امنیت و نظم کامل، قدردانی کرد.

مسعود پزشکیان و احمدرضا رادان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها