|

خبر مهم سخنگوی ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان/ عکس

سخنگوی ستاد انتخاباتی «مسعود پزشکیان» درباره گمانه‌زنی‌ها و انتشار فهرست‌های متناقض و متنوع از اسامی اعضای کابینه پیشنهادی دولت رئیس‌جمهوری منتخب توضیحاتی ارائه کرد.

خبر مهم سخنگوی ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان/ عکس

به گزارش شبکه شرق، سخنگوی ستاد انتخاباتی «مسعود پزشکیان» به گمانه‌زنی‌ها در رابطه با اعضای کابینه دولت «مسعود پزشکیان» رئیس‌جمهوری منتخب واکنش نشان داد.

سخنگوی ستاد انتخاباتی «مسعود پزشکیان» رئیس‌جمهوری منتخب، گمانه‌زنی‌ها و انتشار فهرست‌های متناقض و متنوع از اسامی اعضای کابینه پیشنهادی را امری معمول و رایج در فضای رسانه‌ای پس از پیروزی دانست.

سیده حمیده زرآبادی، سخنگوی ستاد انتخاباتی «مسعود پزشکیان»، در این خصوص، در شبکه اجتماعی «ایکس» نوشت: «گمانه‌زنی‌ها و انتشار فهرست‌های متناقض و متنوع از اسامی اعضای کابینه پیشنهادی امری معمول و رایج در فضای رسانه‌ای پس از پیروزی در انتخابات است.»

او افزود: «این امر نباید منجر به ایجاد بیم و امید کاذب در میان مردم شود.»

سخنگوی ستاد انتخاباتی «مسعود پزشکیان» تاکید کرد: «همان‌طور که رویکرد انتخاباتی دکتر پزشکیان بر کارشناس‌محوری، تخصص‌گرایی، شایسته‌سالاری و مشارکت جمعی استوار بود، در فرآیند انتخاب اعضای کابینه نیز این چهار اصل دنبال خواهد شد.»

کابینه مسعود پزشکیان

مرحله دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری روز جمعه «۱۵ تیر سال ۱۴۰۳»، در سراسر کشور برگزار شد.

بر اساس نتایج نهایی اعلام‌شده از سوی وزارت کشور، «مسعود پزشکیان» با کسب ۱۶ میلیون و ۳۸۴ هزار و ۴۰۳ رای، از مجموع ۳۰ میلیون و ۵۳۰ هزار و ۱۵۷ رای، به عنوان نهمین رئیس‌جمهور اسلامی ایران انتخاب شد.

منبع: مهر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها