|

درخواست حسن روحانی از ملت ایران؛ برای نجات ایران، به «مسعود پزشکیان» رای بدهید/ ویدئو

«حسن روحانی» با انتشار یک پیام، از مردم درخواست کرد که برای نجات ایران، به «مسعود پزشکیان» رای دهند.

درخواست حسن روحانی از ملت ایران؛ برای نجات ایران، به «مسعود پزشکیان» رای بدهید/ ویدئو

 به گزارش شبکه شرق، «حسن روحانی» با انتشار یک پیام، از مردم درخواست کرد که برای نجات ایران، روز جمعه، در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳، به «مسعود پزشکیان» رای دهند.

«حسن روحانی»، رئیس‌جمهور دوره‌های یازدهم و دوازدهم، از مردم خواست که روز جمعه «۱۵ تیر ماه ۱۴۰۳»، به «مسعود پزشکیان» کاندیدای راه‌یافته به مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری، رای بدهند.

«حسن روحانی» با انتشار پیامی ویدئویی، از مردم درخواست کرد که روز جمعه «۱۵ تیر ماه ۱۴۰۳»، برای نجات ایران، در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳، به «مسعود پزشکیان» رای دهند.

حسن روحانی در این پیام ویدئویی خطاب به ملت ایران گفت:

«۱۵ تیر ماه، روز سرنوشت‌ساز برای همه ماست. خواهش می‌کنم آن‌هایی که «۸ تیر ماه»، پای صندوق نبودند،‌ برای نجات ایران در برابر سیل ویرانگری که احتمالاً روبه‌روی ما قرار بگیرد، پای صندوق رأی بیایند و رأی بدهند به دکتر مسعود پزشکیان.»

 

روحانی: به سلطان قطعنامه‌ها رای ندهید

«حسن روحانی» رئیس‌جمهور دوره‌های یازدهم و دوازدهم، از مردم خواست در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳، به کسانی رای ندهند که هزار میلیارد دلار به کشور صدمه زدند و کشور را تا مرز جنگ پیش بردند و سلطان قطعنامه‌ها بودند.

حسن روحانی در یک پیام ویدئویی خطاب به ملت ایران گفت: «مردم! در طول مدتی که تحریم بر ما تحمیل شد کشور بیش از ۷۰۰ میلیارد دلار ضرر کرد. آن‌ها باید پاسخ آن ۷۰۰ میلیارد دلار را بدهند. این‌ها در این سه سال هم ۳۰۰ میلیارد دلار به کشور صدمه زدند. ۱۰۰۰ میلیارد دلار به کشور صدمه زدند.»

حسن روحانی

متن این پیام ویدئویی حسن روحانی خطاب به ملت ایران، به شرح زیر است:

«مردم! رأی ندهیم به آن‌هایی که ۱۰۰۰ میلیارد دلار به این کشور صدمه زدند.

آن‌هایی که سلطان قطعنامه‌ها بودند، منافع ملی را زیر پا گذاشتند، هفت قطعنامه را در طول هشت سال برای مردم به ارمغان آوردند. ما را بردند تا مرز جنگ. اگر کار و حضور مردم در انتخابات سال ۹۲ نبود، ۱+۵ تصمیم گرفته بود علیه ایران وارد جنگ شود. این را رئیس‌جمهور فرانسه وقتی من سال ۹۴ به فرانسه رفتم، به صراحت روبه‌روی خبرنگاران گفت. آن‌هایی که ما را تا مرز جنگ پیش بردند، آن‌هایی که ما را بردند در ذیل فصل هفت شورای امنیت سازمان ملل، آن‌هایی که تحریم را به ما تحمیل کردند. واقعیت‌ها را برای مردم به خوبی بگوییم که چه بوده است؟ چرا آنچه واقعیت بوده را برعکس برای مردم توضیح می‌دهیم.»

منبع: سایت حسن روحانی
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها