|

جزئیات مهم از دور جدید تبلیغات نامزدها در صداوسیما

دبیر ستاد انتخابات سیما اعلام کرد: پیشنهادهای جدیدی داریم که امروز (شنبه) در جلسه کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست‌جمهوری ارائه و بررسی می‌شود.

جزئیات مهم از دور جدید تبلیغات نامزدها در صداوسیما

به گزارش شبکه شرق، دبیر ستاد انتخابات سیما درباره‌ی جزئیات پخش برنامه‌های دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری در دور دوم با تاکید بر اینکه برنامه‌های دور دوم خارج از الگوهای دوره قبل نیست، در عین حال از ارائه پیشنهادهای جدید برای تولید و پخش این برنامه‌ها خبر داد.

محمدصالح مفتاح، دبیر ستاد انتخابات سیما ـ در پاسخ به اینکه برنامه‌های تبلیغاتی صداوسیما دور دوم انتخابات چگونه خواهد بود و در چه مرحله‌ای است؟ توضیح داد: این برنامه‌ها خارج از الگو‌های دوره قبل نیست، اما پیشنهاد‌های جدیدی هم داریم که امروز ـ شنبه ـ در جلسه کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست‌جمهوری ارائه و بررسی خواهد شد و در صورت نهایی شدن، قرعه‌کشی هم امروز انجام خواهد شد.

او در پاسخ به اینکه آیا مناظره رودرروی نامزد‌ها جزو برنامه‌های صداوسیماست؟ با بیان اینکه برنامه‌های دور دوم خارج از الگو‌های دور قبل نخواهد بود، توضیح داد: مناظره‌ها حالت‌های مختلفی خواهد داشت. یکسری برنامه‌های جدید پیشنهاد شده است تا کنش‌های میدانی نامزد‌ها کم نشود؛ این برنامه‌ها در نوع تنظیم و تعداد و ساعت پخش لحاظ شده‌اند. همچنین بحث پوشش خبری هم افزایش خواهد داشت و با توجه به اینکه تعداد نامزد‌ها به دو عدد رسید، فرصت بیشتری برای پوشش خبری خواهیم داشت.

مفتاح در پایان درباره برگزاری میزگرد‌ها که در این دوره مورد توجه قرار گرفت نیز بیان کرد: برگزاری میزگرد در دور دوم پیشنهاد ما نیست، اما در نهایت مطابق قانون، اعضای کمیسیون بررسی تبلیغات برنامه‌ها را نهایی می‌کنند.

منبع: ایسنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها