|

پیام مهم مسعود پزشکیان

مسعود پزشکیان اعلام کرد: «دو راه پیش رو داریم؛ راه اول، راهی است که ما را به اینجا رسانده و را دوم تغییر و اصلاح مسیر گذشته است.»

پیام مهم مسعود پزشکیان

به گزارش شبکه شرق، «مسعود پزشکیان» با انتشار یک پیام اعلام کرد: «شما مردم بزرگ و فهیم ایران اجازه ندهید دیگران برای شما و به جای شما تصمیم بگیرند. من به‌تنهایی نمی‌توانم این وضع را تغییر بدهم. من یک رأی دارم و شما میلیون‌ها رأی. با اراده و رأی خود، آینده را رقم بزنید و نشان دهید که قدرت در دستان شماست.»

«مسعود پزشکیان» کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳، پیام جدیدی منتشر کرد.

«مسعود پزشکیان» کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در پیامی اعلام کرد: «ما دو راه پیش رو داریم. اول ادامه راهی است که ما را به اینجا رسانده است و دوم تغییر و اصلاح مسیر گذشته.»

متن پیام «مسعود پزشکیان» کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری، خطاب به ملت ایران به شرح زیر است: 

«هم‌وطنان عزیزم

ما دو راه پیشِ رو داریم؛ راه اول، ادامه راهی است که ما را به اینجا رسانده است و راه دوم، تغییر و اصلاح مسیر گذشته.

‌در این مدت در سخنرانی‌ها، گفت‌وگوها و مناظرات با دیدگاه‌های من و ۴ نامزد دیگر آشنا شدید. نیک می‌دانید که آنچه با آن مواجهیم رقابت چند نفر نیست، بلکه تقابل میان ⁧ #دو_دیدگاه⁩ و ⁧ #دو_راه⁩ است.

راه اول، کوبیدن بر طبل تفرقه و دشمنی و چنددستگی در داخل و اختلاف و تنش در سیاست خارجی‌ است و راه دوم، تلاش برای انسجام ملی و وحدت داخلی و تنش‌زدایی عزت‌مندانه در خارج است.

پرچم‌داران یک دیدگاه توهم تخصص در همه زمینه‌ها دارند و طرفداران دیدگاه دوم دست نیاز به سوی عالمان و کارشناسان دراز می‌کنند و معترفند که برای حل مشکلات کشور ناگزیریم از تجربه‌های موفق ملی و بین‌المللی استفاده کنیم.

یکی خود را قیم، ولی و سرپرست مردم می‌داند و دیگری خود را خاک پای مردم ایران می‌نامند.

شما مردم بزرگ و فهیم ایران، اجازه ندهید دیگران برای شما و به جای شما تصمیم بگیرند. من به تنهایی نمی‌توانم این وضع را تغییر بدهم. من یک رای دارم و شما میلیون‌ها رای. با اراده و رأی خود، آینده را رقم بزنید و نشان دهید که قدرت در دستان شماست.

تا پیروزی قاطع در مرحله اول، یک قدم مانده است. دوستان و آشنایان خود را همراه کنید. فرصت‌ها همیشگی نیستند. شما تاریخ را می‌سازید. آرزوهای زیادی  #برای_ایران⁩ عزیزمان داریم.

خاک پای ملت ایران

مسعود پزشکیان»

مسعود پزشکیان

منبع: انتخاب
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها