|

افزایش شمار شهدای غزه به ۳۷ هزار و ۷۱۸ نفر

وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که ارتش رژیم اسراییل طی ۲۴ ساعت گذشته با انجام چهار مورد جنایت علیه ساکنان نوار غزه ، ۶۰ شهروند فلسطینی را شهید و ۱۴۰ نفر دیگر را زخمی کرد.

افزایش شمار شهدای غزه به ۳۷ هزار و ۷۱۸ نفر

به گزارش شبکه شرق، وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد که شمار شهدای حملات ارتش رژیم اسراییل به نوار غزه به ۳۷ هزار و ۷۱۸ نفر رسیده است.

وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه با صدور بیانیه‌ای جدیدترین آمار شهدا و زخمی‌های حملات ارتش رژیم اسراییل به نوار غزه از هفتم اکتبر سال گذشته میلادی تاکنون را اعلام کرد.

بر اساس اعلام وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه، در نتیجه حملات ارتش رژیم اسراییل به نوار غزه از هفتم اکتبر سال گذشته میلادی تا این لحظه، ۳۷ هزار و ۷۱۸ نفر به شهادت رسیده‌اند.

همچنین این نهاد پزشکی فلسطینی بیان کرد که شمار کلی زخمی‌های حملات ارتش رژیم اسراییل به نوار غزه از آغاز جنگ در این باریکه به ۸۶ هزار و ۳۷۷ نفر رسیده است.

وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد که در ۲۴ ساعت گذشته ارتش رژیم اسراییل ۴ جنایت و کشتار را در نوار غزه مرتکب شده است.

همچنین وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه بیان کرد که حملات ۲۴ ساعت گذشته ارتش رژیم اسراییل به نوار غزه، شهادت ۶۰ و زخمی‌شدن ۱۴۰ نفر را در پی داشته است.

وزارت بهداشت غزه تاکید کرد که برخی از شهدا و قربانیان همچنان زیر آوار و در خیابان‌ها بوده و اشغالگران از امدادرسانی به آن‌ها ممانعت می‌کنند.

 

منبع: مهر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها