|

تاکید «حسن روحانی» بر حمایت از «مسعود پزشکیان»

روز جمعه، به کسی رای دهیم که مصمم است سایه تحریم را از سر مردم بردارد/ ویدئو

حسن روحانی بار دیگر بر حمایت از مسعود پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد و گفت: ما باید روز جمعه به کسی رأی بدهیم که مصمم است سایه تحریم را از سر مردم ایران بردارد؛ مصمم است شجاعانه این امضا را انجام دهد و برجام را احیا کند. به کسی رای بدهیم که به دنبال آن خواهد بود که به «FATF» ملحق شویم و در لیست سفید قرار بگیریم

روز جمعه، به کسی رای دهیم که مصمم است سایه تحریم را از سر مردم بردارد/ ویدئو

به گزارش شبکه شرق، «حسن روحانی» با انتشار یک پیام ویدئویی درباره چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، بر حمایت خود از «مسعود پزشکیان» کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳، تاکید کرد و گفت: «به کسی رأی بدهیم که او همواره صادق بوده است؛ صداقت یک اساس است. نگذاریم کسانی دومرتبه در این کشور، قدرت را در دست بگیرند که با مردم صادقانه سخن نگویند و آمار نادرست به مردم بدهند؛ افرادی که در همین مناظرات شاهد بودیم که بعضی‌شان متاسفانه آمار راستی را به مردم نگفتند و سخن راستی را با مردم مطرح نکردند.»

«حسن روحانی» رئیس‌جمهور ایران در دولت‌های یازدهم و دوازدهم، در پیامی ویدئویی درباره چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، حمایت خود را از دکتر «مسعود پزشکیان» کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد و از مردم خواست روز جمعه «هشتم تیر ماه»، به این کاندیدا که دارای صفاتی چون صداقت، شجاعت و وفاداری به منافع ملی است، رتی دهند.

حسن روحانی، رئیس‌جمهور ایران در دولت‌های یازدهم و دوازدهم، در پیامی ویدئویی درباره چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، حمایت خود را از دکتر مسعود پزشکیان اعلام کرد و از مردم خواست روز جمعه هشتم تیر به این کاندیدا که دارای صفاتی چون صداقت، شجاعت و وفاداری به منافع ملی است، رأی دهند.

متن کامل پیام ویدئویی حسن روحانی به این شرح است:

«بسم ‌الله الرحمن الرحیم

ملت شریف و بزرگوار ایران

روز هشتم تیرماه امسال می‌تواند روز بسیار مهم و سرنوشت‌سازی برای ملت ایران باشد. مردمی که سه سال رنج مداوم را تحمل کردند، سه سال تورم بالای ۴۰ درصد را تحمل کردند؛ مردمی که فشارهای اجتماعی و بداخلاقی‌ها را در خیابان‌ها در این چند سال شاهد بودند و مردمی که در این سه سال هر ماه و هر روز در انتظار پایان تحریم بودند اما متأسفانه برای یک امضا در این سه سال کاری به انجام نرسید.

ما باید روز جمعه به کسی رأی بدهیم که مصمم است سایه تحریم را از سر مردم ایران بردارد؛ مصمم است شجاعانه این امضا را انجام دهد و برجام را احیا کند. به کسی رای بدهیم که به دنبال آن خواهد بود که به «FATF» ملحق شویم و در لیست سفید قرار بگیریم؛ به کسی رای بدهیم که مشکلات بانک‌ها و روابط بانکی را به حل‌و‌فصل برساند.

به کسی رأی بدهیم که دنبال شایسته‌سالاری است؛ فراحزبی و فراجناحی فکر می‌کند و در برابر همه احزاب و گروه‌ها به عنوان جمع ملت بزرگ ایران با احترام یکسان می‌نگرد.

به کسی رأی بدهیم که او همواره صادق بوده است؛ صداقت یک اساس است. نگذاریم کسانی دومرتبه در این کشور، قدرت را در دست بگیرند که با مردم صادقانه سخن نگویند و آمار نادرست به مردم بدهند؛ افرادی که در همین مناظرات شاهد بودیم که بعضی‌شان متاسفانه آمار راستی را به مردم نگفتند و سخن راستی را با مردم مطرح نکردند.

به کسی رأی بدهیم که شجاعت لازم را دارد. امروز اگر کسی شجاعت لازم را نداشته باشد، نمی‌تواند دنبال اهداف و منافع ملی باشد و به خاطر نگاه غضب‌آلود این یا آن، به خاطر اشاره این جناح یا آن جناح، از منافع ملی عبور کند. ما به کسی رأی بدهیم که در به دست آوردن منافع ملی، از همه منافع شخصی و خانوادگی‌اش بگذرد.

ما به کسی رأی بدهیم که وفادار باشد، به سخنانش، به قول‌هایش، به گفتارش؛ به منافع ملی کشور وفادار باشد، به منافع مردم وفادار باشد.

برای توسعه کشور، برای معیشت مردم، برای اینکه یک بار دیگر مردم شاهد تورم تک‌رقمی باشند، یک بار دیگر مردم شاهد رشد اقتصادی ۱۴ درصد باشند، همه توان و تلاش خود را به کار ببرد و ما شاهد ایرانی توأم با آرامش و ایرانی باشیم که در مسیر توسعه واقعی قرار می‌گیرد.

در میان کاندیداهای محترم برای دولت چهاردهم، آقای دکتر مسعود پزشکیان لیاقت این کار را دارد و می‌تواند این بار مسئولیت را بر دوش بگیرد و دارای صفات و ویژگی‌هایی است که آن‌ها را برشمردم.

همه ما به پای صندوق رأی بشتابیم؛ من از مردمی که خواهان تعامل سازنده با جهان و خواهان اعتدال در داخل کشور هستند، می‌خواهم که روز جمعه به دکتر مسعود پزشکیان رأی بدهند.

و السلام علیکم و رحمة اللَه و برکاته»

منبع: سایت حسن روحانی
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها